Také Finsko hodnotila naše porota

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Po loňském debaklu s obstarožní taneční záležitostí od Darude to letos Finsko zkouší s Akselem a strašně nudnou baladou „Looking Back“, která je ještě navíc dost slušný kolovrátek. Tuhle melodii jsem slyšel snad 100x na 1000 různých způsobů. Navíc na mě Aksel působí strašně nesympaticky.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Hladký, sametový hlas, píseň nás nabádá ohlédnout se zpět za svým životem. Stojí za poslech.

lordi

Jano Winkler

Fínske piesne nepatrili nikdy k tým čo by dobýjali horné priečky súťaže. Svetlou výnimkou bolo víťazstvo Lordi v roku 2006. Aj tento rok sa ohliadnutie Aksela stratí v eurovíznej plejáde a song zostane iba pre štatistiky. S jemne zastretým hlasom je to odspievané dobre , no to je asi všetko čo k piesni povedať.

Annabelle eurovision

Annabelle

- Looking Back: Finsko mám z nepochopitelných důvodů podivně spojené s manželem Dominiky Gottové, Timo Tolkkim. Pan Axel sice nerozjel metal, nicméně ani on mě svým vystoupením příliš nepřesvědčil, že by Finsko mělo být rodiště velkých hudebních talentů...

George Hájek

Aksel - Looking Back Pan Zpěvák nám zde předvedl jak se to dělá. Hudebně i vizuálně zážitek. O severních zemích se ví, že zpívat umí. Looking Back, vlastně proč ne. Moc hezký.

Dea

Aksel - Looking Back Příjemná emotivní balada se smysluplným textem. Aksel krásně zpívá, působí upřímně, ale píseň se mi zdá trochu nevýrazná. Při živém vystoupení se mi líbil i vizuál, kdy se za Akselem promítaly v pozadí vzpomínky. "All these memories Made me feel at home"... Byla to příjemná podívaná i poslech, ale myslím, že Aksel, jako výborný zpěvák, by si zasloužil ještě výraznější píseň.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Kdyby andělé nosili knírky, byl by Aksel předurčen k vystoupání na nebesa a pění nadpozemských balad za doprovodu slavíků a harf. Zpívá fakt krásně, má super outfit a celý to vlastně vypadá fajn, jedinej problém mám s písničkou, která mě, ač jsem se jí snažil přijít na chuť, kardinálně nudí.

Tereza Holubová

Tak tohle byl krásný hudební zážitek. Akselův hlas bych dokázala poslouchat hodiny. Nevtíravý příjemný zpěv, uklidňující melodie. Celkové živé vystoupení finského zpěváka působilo opravdu mile. Gratuluji!

DALŠÍ NOVINKY

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Porota hodnotila také Ázerbájdžán

Jak dopadla u naší poroty ázerbájdžánská soutěžní písnička Cleopatra? George Hájek Efendi – Cleopatra Tady by člověk něco takového čekal, ne že by to bylo špatně. Brnkání sitáru, tanečky v poušti, holky jako mumie atd. Prostě Kleopatra:) Tereza Holubová ÁZERBAJDŽÁN: Mám ráda písně s nádechem exotiky, ovšem písnička Cleopatra mi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn