Search
Close this search box.

Základní pravidla soutěží

V rámci naší činnosti vám, čtenářům a návštěvníkům webu EuroContest.cz nabízíme i několik soutěží. V nich prověřujeme vaše znalosti, dovednosti či kreativitu. Každá soutěž a hra však musí mí svá pravidla, proto i my mámě jednoduchý a základní souhrn toho nejnutnějšího, který je uvedený zde.

Konkrétní pravidla a upřesnění jsou vždy součástí každé soutěže!

Organizátorem, pořadatelem a vyhlašovatelem soutěží je vždy web EuroContest.cz, není-li uvedeno jinak.

Účastníci: Soutěže se může zúčastnit kdokoliv ze čtenářů a návštěvníků webu EuroContest.cz. Ze soutěží jsou vyřazeny osoby, které se aktivně podílejí na fungování webu a jež jsou uvedeny v seznamu kontaktů. Další omezení účasti, a to interpretů, zaměstnanců hudebních vydavatelství apod. jsou vždy uvedena ve článku aktuální soutěže.

Termín konání: Je vždy uveden ve článku.

Způsob účasti: Naše soutěže jsou aktuálně pouze e-mailového charakteru. Abyste se mohli zapojit, je proto nutné odeslat pouze e-mailovou zprávu včetně správně uvedeného předmětu zprávy.

  • Adresa příjemce: pekobi@eurocontest.cz
    Předmět zprávy: Vždy uveden v aktuální soutěži
    Obsah zprávy: Pokud možno správná odpověď a celé jméno, adresa pro případné zaslání výhry a telefonní číslo.

Losování výhry: Vítěz či vítězové jednotlivých cen jsou vždy losování na základě náhody! Hodnota jednotlivé výhry v soutěžích nikdy nepřevyšuje hodnotu 1 000 Kč, proto není při losování přítomen notář. Jedná se tedy o odměnu čtenářům a návštěvníkům.

Odesílání výhry: Výhry jsou odesílány vždy prostřednictvím České pošty na adresu, která byla uvedena v e-mailu odeslaném s odpovědí na soutěžní otázku. Nebude-li odpovědní e-mail obsahovat tyto údaje, nemůže být zařazen do slosování. Odeslání výhry se uskuteční vždy v nejkratším možném termínu, nejpozději do 14 dnů.

EuroContest.cz neručí za poškození výhry v průběhu jejího doručování Českou poštou k výherci. Cena je vždy odesílána v nepoškozeném stavu, patřičně a bezpečně zabalena tak, aby se maximálně zamezilo jejímu poškození.

Pořadatel, web EuroContest.cz si vyhrazuje právo dodatečně změnit pravidla soutěže, změnit termín konání soutěže či soutěž v jejím průběhu zrušit.

Na výhru nevzniká žádný právní nárok ani jiná kompenzace!

Novinky