Mohlo Dánsko vyhrát?

Porota Eurocontestu hodnotila Say Yes

Ján Winkler

Jano Winkler

Dánsko je jedinou krajinou v dlhej histórii ktorá zvíťazila dvakrát s duom / Grethe + Jorgen Ingmann 1963, Olsen Brothers 2000/ a tiež krajinou ktorá do súťaže rada posiela duetá. Naposledy v Oslo 2010 mierili k vrcholu Chenee + N´evergreen. Tohtoročný song nie je založený na speváckych výkonoch, ale melódia vás núti pri počúvaní si Yes donekonečna opakovať. Tan výrazne spevácky prevyšuje Bena a zajumú aj jej sakošaty. Je to pieseň ktorú si môžem bez znechutenia púšťať aj niekoľkokrát po sebe

Andrea Savane

Andrea Savane

Nudím se, příliš statické a zdá se mi, že mezi zpěváky by mohla být větší jiskra, postrádám více energie. Píseň je zajímavá, ale provedení mě nudí. Taková country v severském stylu...

Vítek Havliš

Vítek Havliš

YES! Chtělo se mi vykřiknout, když zpěvačka začala zpívat… Pak se ale dostavil refrén a z YES se stalo NO… Sloky jsou melodicky i aranží výrazně zajímavější než to, co přijde po nich. A tak i když Ben a Ten až do konce přemlouvají „Say Yes, Say Yes, Say Yes“, tak za mě spíš NO a nepomohla ani vykukující podprsenka, efektní světla a ohně.

Annabelle eurovision

Annabelle

Dánsko Ben & Tan - YES: Say Yes, say yes, say yes! Možná z toho bude dobrá pecka na svatby! Zamilovaný duet jsem hned viděla jako soundtrack k filmu od Rosamundy Pilcher, když kráčí nevěsta po dvouhodinovém napínavém ději (celou dobu není jasné, zda zvítězí zlo, či dobro) konečně kráčí k oltáři, zlý realitní makléř rodinný majetek nakonec nezískal a všechno dobře dopadlo. No a do Eurovize? Asi bych se držela scénáře číslo jedna:))

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Dáni nás letos trumfli a kromě Bena si přivezli ještě Tanu. A za mě je to jedna z nejlepších věcí, co jsme letos měli možnost slyšet a vidět. Příjemně najetá pecka se silným refrénem, se kterou tohle duo v létě stopro zboří spoustu fesťáků. Oh wait...

Tereza Holubová

DÁNSKO: Dánská dvojice Ben a Tan mě bavila. Obzvlášť ve chvíli, kdy oba zpívali společně. Moc hezky jim hlasy spolu ladí. Pozitivní energie dodala celé písni ještě větší šmrnc a úspěch. Pěkné!

George Hájek

Ben & Tan - YES Ano tahle pozitivní vlna funguje dobře. Ano ano, píseň Yes, dokáže v člověku probudit radost a dodat motivaci, jen ten název je geniální. A zpěvák Ben vypadá jak Mikolasuv mladší brácha:)

Dea

Ben & Tan - YES Tahle píseň osloví asi především mladší publikum. Působí to na mě jako z romantického filmu o středoškolské lásce. Sedmnáctiletý Ben a 21letá Tan k sobě hlasově pěkně sedí, působí sympaticky, je to pozitivní popová melodie (líbí se mi i ten country nádech) a "Say yes, say yes" je chytlavá část refrénu. Jak z jejich vystoupení, tak ze stagingu (pěkná světelná show btw.) srší radost a pozitivní vibe i přes to, že už vystupovali v prázdné Royal aréně. Textem chtějí všechny povzbudit, aby řekli ano životu a lásce i v těžkých dobách. Pěkná píseň, ale jak už jsem psala, nejsem úplně cílovka.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko