Search
Close this search box.

Severní Makedonie a naše porota

Severní Makedonii měl na letošním ročníku reprezentovat zpěvák Vasil. Jak dopadl u naší poroty?

Vítek Havliš

Vítek Havliš

U některých písniček už od prvních tónů a hlasu zpěváka poznáte, že vás čeká hlasové cvičení a ukázka toho, co všechno dokáže zazpívat. Tohle je přesně případ Vasila. Oceňuji, že se autoři a producenti snažili zachovat moderní sound, ale problém je v melodii, která je vyloženě nudná.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Pěkná rytmická píseň, takové makedonské tango. Líbí se mi.

Tamara Todevska

Jano Winkler

Vasil je ďalším príkladom keď spevák raz robí vokalistu a následne sa stane hlavným spevákom. Vlani spieval pre Tamaru Todevsku a tento rok je už sólista. V Tel Avive sa všade pohyboval s papierovou korunkou na hlave. Aký imidž zvolí tento rok ?. Eurovíznu scénu má už odskúšanú, vie do čoho ide. Spevácky niet čo vytknúť, aj keď mi to trochu pripomína švajčiarsky song z vlaňajška.

Annabelle eurovision

Annabelle

Makedonie Vasil – YOU: No, opět budu za kata, ale to rozdýchám. Nezlobte se na mě, ale je to fakt příšerný. Tohle by unudilo k smrti i mrtvolu!

George Hájek

Vasil a Severní Makedonie, taneční kousek, kvalita tam je, ale nic nového. Účel to splňuje, ale nepřijde mi to jako zajímavý umělec pro tuto soutěž, ale chápu, že byl zvolen. Nemá se za co stydět.

Dea

YOU mě baví. Je to pěkná smyslná taneční píseň, která textem vybízí k tanci a užívání si okamžiku, kdy vás tanec s hudbou pohltí. Moc se mi líbí ty etnické prvky, beat, tango vibe, funky vibe... Pěkné propojení. Vasil je dobrý zpěvák, vím, že se realizuje jak v popové hudbě, tak i v opeře. Obstojně zvládl ve videoklipu i tanec. Za mě příjemný poslech, co člověka rozhýbe.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Baví mě to kombo současný moderní produkce a tradičních nástrojů, když najednou v předrefrénu mezi samplama vyleze harmonika, má to něco do sebe. Song jinak těžkej podprůměr, utahaný taneční dupačky mě moc neberou.

Tereza Holubová

MAKEDONIE: V písni You se mi líbil lehký nádech tanga, ale jinak mě výkon Vasila příliš nezaujal. Sice má pěknou barvu hlasu, ale nebyl to úplně můj šálek kávy. Taneční videoklip je hezky zpracovaný, kdybych však píseň slyšela v rádiu, nijak obzvlášť bych se nad ní nepozastavila.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera