Search
Close this search box.

Destiny z Malty a porota EC

Maltu měla na letošním ročníku Eurovize reprezentovat Destiny.

Chiara Malta Ján Winkler

Jano Winkler

Nová maltská Chiara. To ma napadlo ako prvé keď som si pozrel tohtoročné video s Destiny. Nemyslím teraz pieseň či farbu hlasu ale postavu. Chiara bola na pomyselnom stupni víťazov už dvakrát, Destiny zas vyhrala Juniorskú Eurovíziu. Zaujala ma už pred piatimi rokmi keď ju vyhrala. Vtedy by nikto nepovedal že to dievčatko má iba 12 rokov. Podobne ako teraz by nikto nepovedal že tá perfektne spievajúca mladá dáma má iba sedemnásť . Už v takom mladom veku spieva ako zrelá soulová speváčka. Song má určite ambície na najvyššie priečky. Zaujímavé bude aj porovnávanie so švédskymi The Mamas

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Tenhle song naplňuje asi všechny parametry současnýho popovýho hitu - silnej motiv v refrénu, dobrá produkce, je to skvěle zazpívaný a ve druhý sloce dostane baskytara prostor ala Dua Lipa. A i když Destiny na konci ještě překvapí gospel bridgem, kterej miluju, stejně mě to zas tak nedostává. Popovej song musí chytnout za srdce, All Of My Love mě nechalo celkem chladnym.

George Hájek

Destiny - All Of My Love Jo tady to má smysl, takhle píseň má opět motivovat a smysl to má. Věřím, že se tohle na Maltě hodně poslouchá a mě by se někdo takový u nás taky líbil. Budu taky fandit.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Po výpravném začátku, který dával tušit, že bychom mohli slyšet něco hodně zajímavého, se dostavila slušná popová záležitost, která by rozhodně ve finále letošní Eurovize svoje místo měla. Bohužel ale mít nebude. Na druhou stranu, řekněme si upřímně, že zas taková pecka to není.

Annabelle eurovision

Annabelle

Malta Destiny - All Of My Love: Super klip, svižná věc, neříkám, že je to nějak brutálně originální, ale příjemná letní skladba do auta!

Tereza Holubová

Píseň All of my love je jedním slovem tuctová. Zaujal mě více videoklip, který musel být poměrně těžký k zpracování, ale zpěvaččin hlas ani hudební linka mě nebavila.

Dea

Destiny má nádherný velký hlas a skvěle ho ovládá. Moc mě baví to epické filmové intro a gospel element. Videoklip je hezký, Destiny v něm vypadá jako bohyně, ale neseděly mi v něm záběry v prostředí posprejovaných zdí vzhledem k tomu, že jinak je klip plný záběrů v přírodě. Trochu mi to rozbilo tu hloubku, kterou měl klip na začátku. A něco podobného vnímám i u písně samotné, kdy se to začalo lámat u předrefrénu. Píseň je hezká, ale nesedí mi v ní k sobě pár prvků. I tak si myslím, že by se umístila velmi dobře. Destiny tenhle song pozvedá díky svému hlasu.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Destiny - All Of My Love Energické, chytlavé, zajímavé. Silný hlas. Moc pěkné.

Novinky