Porota hodnotí San Marino

Boris Carloff

Hmm . Pokus o Maneskin 2. Prima kapela, ale podruhé za sebou to neprojde.

Kateřina Šimková

Nezlobte se na mě, ale tohle neee. Miluju show, ale nemám ráda přehnanou teatrálnost. Tady bylo teatrálnosti až až, narušila už tak průměrný zpěv

Annabelle

Tady teda jako první věc nechápu, proč nevyhrála Eliz Mráz, jelikož vedle ní je tento pán, který vypadá že bere dva gramy heroinu denně, opravdu o dost nižší liga. Nelíbí se mi ani lascivní vystupování, ani falešný zpěv, ani ohraná skladba. Bohužel nemůžu pochválit vůbec nic.

Ján Winkler

V tohtoročnom San Reme súťažil no nevyhral . Skončil štrnásty. To ho neodradilo aby vyskúšal súťaž v národnom kole San Marina. A úspešne . Výstredný charizmatický spevák často porovnávaný s lídrom Maneskin. Pieseň ladená do glamrocku zo začiatku 70 tych rokov minulého storočia a všetky okopírované grify skupín T.REX, Slade či Gary Glittera. Určite bude mať výhodu v získavaní hlasov od talianského publika čo by mohlo dostať San Marino do finále. Zatiaľ najlepším umiestnením je 19. miesto Serhata v roku 2019. Achille urobí všetko preto aby bol vo finále. Môžeme očakávať aj nejaký výstredný úlet.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko