Porota hodnotí Litvu

Ján Winkler

V tomto ročníku sa jej pieseň jednoznačne vymyká od ostatných piesní. Charizmatická maličká speváčka s účesom a la Edit Piaf. Sebavedomým istým spevom dokáže naživo zapôsobiť na divákov aby nezostali chladnými . Pomôže tomu aj litovčina ktorou sa rozhodla Monika reprezentovať Moldavsko prvý krát od roku 1994. Či nadviaže na úspech skupiny The Roop z minulého roku ťažko povedať.

Kateřina Šimková

Wow, byla jsem přenesená úplně do jiného světa. Líbí se mi, že Monika Liu do této skladby vkládá emoce a srdce, jde cítit, že ji baví předávat svoji muziku lidem. Sentimentai mě zaujala, je to zajímavá a odlišná skladba. Poslech jsem si užila

Annabelle

Za mě je tohle spíše taková filmová hudba, umím si to představit jako pozadí k nějaké scénce, možná i k výrazovému tanci, hudebně mě to ale moc nebaví a přijde mi, že skladba neudrží díky ploché dynamice posluchače v pozoru.

Boris Carloff

Tohle je v pohodě, připomíná mi to Moloko s trochou frankofonního šarmu, ale zpívané litevsky. Nemyslí, že se to dostane daleko, ale je to rozhodně to zajímavější, co se objevilo v letošní Eurovizi.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko