Search
Close this search box.

Porota hodnotí Litvu

Ján Winkler

V tomto ročníku sa jej pieseň jednoznačne vymyká od ostatných piesní. Charizmatická maličká speváčka s účesom a la Edit Piaf. Sebavedomým istým spevom dokáže naživo zapôsobiť na divákov aby nezostali chladnými . Pomôže tomu aj litovčina ktorou sa rozhodla Monika reprezentovať Moldavsko prvý krát od roku 1994. Či nadviaže na úspech skupiny The Roop z minulého roku ťažko povedať.

Kateřina Šimková

Wow, byla jsem přenesená úplně do jiného světa. Líbí se mi, že Monika Liu do této skladby vkládá emoce a srdce, jde cítit, že ji baví předávat svoji muziku lidem. Sentimentai mě zaujala, je to zajímavá a odlišná skladba. Poslech jsem si užila

Annabelle

Za mě je tohle spíše taková filmová hudba, umím si to představit jako pozadí k nějaké scénce, možná i k výrazovému tanci, hudebně mě to ale moc nebaví a přijde mi, že skladba neudrží díky ploché dynamice posluchače v pozoru.

Boris Carloff

Tohle je v pohodě, připomíná mi to Moloko s trochou frankofonního šarmu, ale zpívané litevsky. Nemyslí, že se to dostane daleko, ale je to rozhodně to zajímavější, co se objevilo v letošní Eurovizi.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa