Porota hodnotí Chorvatsko

Porota hodnotí Chorvatsko

Annabelle

Tady mám opět ten smutný pocit, že 99 procent dnešní pop music zní úplně stejně. Ačkoliv nevím, co tomu technicky vytknout- slečna je sympatická, zpívá čistě, celkový dojem je prostě jedna veliká NUDA.

Ján Winkler

Po Arménsku druhá speváčka ktorá zrejme vystúpi na pódiu s gitarou. Intímna pieseň v podaní dobre intonujúcej Mie má jedinú chybu a to že nespieva v rodnom jazyku. To zase nahrádza perfektným spracovaním songu v spolupráci s tanečníkom. Naposledy bol za Chorvátsko vo finále v roku 2017 Jacques Houdek , spevák s českými koreňmi. Po piatych rokoch by si finále Mia zaslúžila.

Boris Carloff

V Chorvatsku trávím dost času v roce, mám to tam opravdu rád. Mia má příjemný hlas, písnička je příjemná, ale je to tak nějak strašně obyčejné. Možná za to může i pódiová prezentace. Nic moc z toho na mě nejde.

Kateřina Šimková

Tak tady se mi v některých pasážích Miin hlas úplně nelíbil. Malinko mě tahal v uších. Především v druhé polovině. Hudba taky trochu nuda. Tohle podle mě nemá veliké šance na finále

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a ve čtvrtek. Tedy 7. a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.