Search
Close this search box.

Jak dopadla Natalie Gordienko u naší poroty?

Porota EuroContestu hodnotí Natalii Gordienko z Moldavska.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Prison je vlastně docela hezká písnička. Ale to je tak nějak všechno. Jestli jsem nikdy neměl problém vymyslet, co k nějakému songu říct, tak tohle je snad poprvé. Takhle nějak si představuju zástupce kategorie „nenadchne – neurazí“. Jediné, co mě napadá, že ve slokách a refrénu slyším motivy, které jsem už stokrát slyšel někde jinde.

Andrea Savane

Andrea Savane

Podobné hitu Hijo De la Luna...tedy jeho nepovedené verzi. Nelíbí se mi. Celkově to působí lacině, bez této písně vydržím.

Jano Winkler

Hneď od prvých rytmov rozmýšľam. Kde som už tento motív piesne počul ? Našťastie sociálne siete mi pomohli. Aj keď sa plagiát na Eurovízii jednoznačne nedefinuje nemôžem sa zbaviť dojmu že so skladbou španielskej skupiny Mecano - Hijo de la Luna má až veľa spoločného. A to sa o pieseň postaral fundovaný Dream team okolo Filipa Kirkorova. Už viac rokov zásobuje eurovíznych spevákov pomerne úspešnými titulmi. V poslednom období aj Moldavsko. Natalia sa vracia na Eurovíziu po 15 rokoch, no pieseň ma tentoraz vôbec nezaujala. Na druhej strane vie Dream team pripraviť perfektné pódiové spracovanie . Tak som zvedavý s čím tento rok prídu.

Annabelle eurovision

Annabelle

Natalia Gordienko – Prison - Po nijaké písni Chorvatů jsem se těšila na něco lepšího, Moldava ovšem vystupňovala nudu na vyšší level! Prvních čtyřicet sekund se nic nedělo a tak to pokračovalo až do konce písně! Žádná emoce, nic z toho nešlo. Velké zklamání...

George Hájek

Povědomé, ale je to nová věc v retro kabátku. Zvládnuté je to dobře, ale otázka zda se tohle ještě lidem líbí. Ale Moldavsko vybralo dobře.

Dea

U této písně mě především zaujala vizuální stránka. Nejprve u videoklipu a potom jsem sledovala i živé vystoupení, které mělo zajímavé efekty, působilo tajemně a zaujal mě i vzhled zpěvačky, který byl trochu ve vintage stylu. Vzhledem k tomu, jak zajímavě vypadalo toto menší vystoupení, jsem zvědavá, co kreativního připraví pro kolo v Rotterdamu. Co se týče písně, tak na mě působí jako elektronická popová balada. Příběh vypráví o ženě, která se cítí uvězněná svými smíšenými emocemi ve vztahu. Abych pravdu řekla, tak text na mě působí jednoduše a jako klišé. "I don't want to be with you I don't want to be without you"... Moldova má ale pěknou barvu hlasu (připomněla mi zpěvačku z písně Hijo de la Luna), takže se mi song poslouchal vcelku příjemně. Ale není z těch, které si pustím znovu.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Hit s dost zajímavou produkcí, přechod z klídečku ve slokách do temnýho elektro refrénu (kterej pak pro jistotu vygraduje ještě jednou!) je naprosto skvělej. I přes to, že je song nazpívanej anglicky, z něj cítím kus Moldavska, asi hlavně kvůli hlavnímu melodickýmu motivu, kterej se prolíná celým songem. Takhle nějak přibližně by podle mě měla vypadat moderně pojatá produkce, která ctí lokální folklór.

Tereza Holubová

Natalia Godienko je nejen okouzlující, ale velmi talentovaná zpěvačka. Bavila mě především její barva a rozsah hlasu. Píseň Prison z mého pohledu neurazí, ale ani nijak výrazně nepotěší. Ráda jsem si ji poslechla, avšak podruhé už bych si ji nezapnula. Rozhodně ale Natalia patří k těm více talentovaným účastníkům soutěže.

Novinky