Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí Estonsko

Estonsko měl letos na Eurovizi reprezentovat Uku Suviste s písní – What Love Is . Jeho písničku hodnotila i naše porota.

Jano Winkler

Estónci neprišli tento rok s ničím svetoborným. Ďalšia pieseň ktorá ako rýchlo prišla aj odíde. Aby Uku zaujal tak ako napr. v Lisabone Elina Nechayeva bude musieť urobiť veľmi veľa aspoň s pódiovou prezentáciu. Aby sa posolstvo lásky v dobre vystavanej piesni nestratilo už v semifinále.

Dea Music

Dea

Z dvanácti soutěžících v Saku Suurhall zvítězil Uku Suviste. Co se týče tohoto živého vystoupení, tak úvod byl ještě příjemný, ale postupně už to na mě bylo příliš svíček, srdíček a celé to působilo uměle, neupřímně až lacině. Videoklip působil lépe. Do třetice jsem si poslechla jen audio a musím říct, že Uku má krásný hlas. Vím, že vystudoval hudbu a klasický zpěv a v Estonsku i Rusku je velmi oblíbeným zpěvákem a skladatelem. Slyšela jsem ho zpívat více písní a techniku výborně ovládá, ale tato píseň si mě nezískala. Možná kdyby se pozměnila produkce a staging, působilo by to na mě celé mnohem lépe.

George Hájek

Proti zpěvu nemám absolutně nic. Ale hezounek co zpívá, uprostřed kruhu zapálených svíček, o lásce. Kdo tohle dává klobou dolů.

Tereza Holubová

Estonsko: Bravo! Uku Suviste mě zaujal nejen nádherným hlasem, písní, vzhledem, ale celkově milým a pokorným vystupováním. Píseň What love is je chytlavá. Poslechla jsem si ji se zájmem několikrát. Věřím, že Uku uspěje!

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Loni reprezentoval Estonsko na Eurovizi Victor Crone a nebylo to vůbec špatné. Uku Suviste se rozhodně za letošní song taky nemusí stydět. I když výrazně zpomalil, tak „What Love Is“ je hodně příjemná písnička. Uku sice není takový sympaťák jako Victor, ale zpívá výborně… Jo, tohle mě baví, to by mohlo mít šanci na úspěch. Jo a nevíte někdo, odkud se na tom pódiu najednou objevily ty svíčky?

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Procítěně zazpívaná romantická píseň pohledným zpěvákem. Toť vše. Nevýrazné, ničím obzvášť zajímavé

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Kapitán Estonsko s hombré trikem zasahuje! Hrozně mě baví rychlý frázování v refrénu, má to energii. Vizuál slabší, svíčky a nápis "LOVE" už jsem párkrát viděl. Zkouším přijít na nějaký láskyplný klišé slovo, který v textu nezaznělo, ale posuďte sami - sny, hvězdy, nebe, pohledy do očí, doteky kůže, probuzení, východ slunce, zázraky, osud... Uku je poctivě pochytal všechny!

Annabelle eurovision

Annabelle

Uku Suviste - What Love Is: Panebože, vy mě dneska chcete zabít! Naprosto postrádám jakoukoliv originalitu, zpěvák mě k smrti nudí, NE! A doufám, že další už budu moct pochválit 😀

Novinky