Jak dopadla irská písnička u naší poroty?

Irsko měla na Eurovision Song Contest 2020 reprezentovat Lesley Roy.

Tereza Holubová

IRSKO: Story of my life má energii a náboj. Lesley Roy mě bavila především tím, s jakým zapálením píseň podala. Klip není špatný, ale myslím si, že živé vystoupení v podání této irské krásky je ještě větším hudebním zážitkem.

George Hájek

Lesley Roy - Story Of My Life Irská Tailor Swift, už po několikáté se tu setkáváme s tzv. kopií originálu, nemůžu si pomoc, ale zase chápu, že jde o produkt. Stejně jako máme spousty značek mobilů, aut, oblečení, jde v podstatě o stejný produkt. Takže produkt Irska hodnotím jako skvěle vyrobenou kopii originálu. Ale písnička hezká, jen jsem ji už někde slyšel ne?;)

Annabelle eurovision

Annabelle

Irsko Lesley Roy - Story Of My Life: OMG. Méně je někdy více. Zcela vykradená melodie bez špetky originality a snaha zaujmout alespoň rádoby bizarním klipem opravdu nezafungovala. Alespoň na mě vůbec.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

To je dobrýýý… Skvělá, i když trochu old-school hitovka, která mě ale baví. Škoda, že se nedočkáme vystoupení naživo, i když možná to je dobře, protože to, co zní z klipu dobře ještě nemusí na pódiu dobře dopadnout. Stylově jsme se sice vrátili o pár let zpátky, ale tenhle pop-rockový styl se mi opravdu líbí. Škoda, že to tak rychle a nečekaně skončí.

Andrea Savane

Andrea Savane

Lesley Roy alias Katy Perry či Barbie. Taneční pop-rock, není to můj šálek kávy.

Jano Winkler

Írsko - Lesley Roy Írsko je najúspešnejšia eurovízna krajina aj vďaka dvom víťazstvám Johnny Logana. Lesley prichádza s vitálnou živou skladbou za ktorú by sa nemusela hanbiť ani Katy Perry. A je diametrálne odlišná od piesní s ktorými sedemkrát vyhrali. Je to živé od prvého tónu , len ísť na parket a tancovať do vyčerpania. Takýchto piesní tento rok veľa nebude a to by mohla byť výhoda postupu do finále.

Dea Music

Dea

Lesley Roy - Story Of My Life - Ireland Tahle elektro-popová píseň není úplně můj šálek kávy, ale líbí se mi poselství songu, které je o překonání potíží v životě, o odvaze být sám sebou a nebát se žít život po svém. Melodie zní pozitivně (trošku mi připomíná Katy Perry), videoklip podporuje sdělení v textu, ale není to písnička, kterou si pustím znovu.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Irsko Nááářez, to mám rád, připomíná to Avril v době její největší slávy. Lesley Roy a její tým tak trochu obcházej současný standardy pop music a žeru jim to, na fesťáku bych si na to zaskákal a byl bych naprosto spokojenej. Je to taková najetá energická jednohubka, nic co by mělo obsazovat přední místa soutěže, ale jako zábavná vypalovačka to funguje skvěle.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko