Search
Close this search box.

Jak dopadla irská písnička u naší poroty?

Irsko měla na Eurovision Song Contest 2020 reprezentovat Lesley Roy.

Tereza Holubová

IRSKO: Story of my life má energii a náboj. Lesley Roy mě bavila především tím, s jakým zapálením píseň podala. Klip není špatný, ale myslím si, že živé vystoupení v podání této irské krásky je ještě větším hudebním zážitkem.

George Hájek

Lesley Roy - Story Of My Life Irská Tailor Swift, už po několikáté se tu setkáváme s tzv. kopií originálu, nemůžu si pomoc, ale zase chápu, že jde o produkt. Stejně jako máme spousty značek mobilů, aut, oblečení, jde v podstatě o stejný produkt. Takže produkt Irska hodnotím jako skvěle vyrobenou kopii originálu. Ale písnička hezká, jen jsem ji už někde slyšel ne?;)

Annabelle eurovision

Annabelle

Irsko Lesley Roy - Story Of My Life: OMG. Méně je někdy více. Zcela vykradená melodie bez špetky originality a snaha zaujmout alespoň rádoby bizarním klipem opravdu nezafungovala. Alespoň na mě vůbec.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

To je dobrýýý… Skvělá, i když trochu old-school hitovka, která mě ale baví. Škoda, že se nedočkáme vystoupení naživo, i když možná to je dobře, protože to, co zní z klipu dobře ještě nemusí na pódiu dobře dopadnout. Stylově jsme se sice vrátili o pár let zpátky, ale tenhle pop-rockový styl se mi opravdu líbí. Škoda, že to tak rychle a nečekaně skončí.

Andrea Savane

Andrea Savane

Lesley Roy alias Katy Perry či Barbie. Taneční pop-rock, není to můj šálek kávy.

Jano Winkler

Írsko - Lesley Roy Írsko je najúspešnejšia eurovízna krajina aj vďaka dvom víťazstvám Johnny Logana. Lesley prichádza s vitálnou živou skladbou za ktorú by sa nemusela hanbiť ani Katy Perry. A je diametrálne odlišná od piesní s ktorými sedemkrát vyhrali. Je to živé od prvého tónu , len ísť na parket a tancovať do vyčerpania. Takýchto piesní tento rok veľa nebude a to by mohla byť výhoda postupu do finále.

Dea Music

Dea

Lesley Roy - Story Of My Life - Ireland Tahle elektro-popová píseň není úplně můj šálek kávy, ale líbí se mi poselství songu, které je o překonání potíží v životě, o odvaze být sám sebou a nebát se žít život po svém. Melodie zní pozitivně (trošku mi připomíná Katy Perry), videoklip podporuje sdělení v textu, ale není to písnička, kterou si pustím znovu.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Irsko Nááářez, to mám rád, připomíná to Avril v době její největší slávy. Lesley Roy a její tým tak trochu obcházej současný standardy pop music a žeru jim to, na fesťáku bych si na to zaskákal a byl bych naprosto spokojenej. Je to taková najetá energická jednohubka, nic co by mělo obsazovat přední místa soutěže, ale jako zábavná vypalovačka to funguje skvěle.

Novinky