Search
Close this search box.

Vincent Bueno a česká porota

Česká porota hodnotila Vincenta z Rakouska.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Vincent má rozhodně jeden z nejzajímavějších hlasů, které jsem v Eurovizi letos slyšel. A písnička? Ta mě taky baví. Možná už jsem to říkal, ale vždycky mám radost, když se v Eurovizi objeví song, který si dovedu představit i z rádia. A tohle je přesně ten případ. Navíc si nemůžu pomoct, ale na konci v tom slyším trochu styl Michaela Jacksona.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Takový Michael Jackson v kombinaci s Bruno Mars...roztančí, ale nic originálního, jsem zpět v 80. letech....

Jano Winkler

Rakúsko - Vincent Bueno Veľa skladateľov hľadá námety pre svoje piesne v 80 rokoch . V súčasnosti ich dobre prezentujú Timberlake či Bruno Mars. Tam niekde možno hľadať aj námet piesne Vincenta Buena. Príjemné funky , ideálne na cestu autom. Možno u poroty zaberie ako v Lisabone Cesár Sampson . Nie som si istý či to bude stačiť na finále.

Annabelle eurovision

Annabelle

Rakousko Vincent Bueno – Alive: Já má takovýhle taneční pecky fakt ráda, proč ale slyším hned několik věcí, ze kterých je to vykradené? Napodobenina Justina Biebera či Bruna Marse mě prostě nenadchne proto, že už ty bytosti existují, a tu hudbu originálně stvořili, takže veškeré kopie už zůstávají kopiemi...

George Hájek

Vincent Bueno – Alive Rakouský Bueno Mars a jde mu to ! Hitovka se vším všudy, basová linka, refrén, tady se trefili perfektně, takže další příjemné překvapení. Tohle si dovedu představit někde na prvních místech.

Dea

Vincent Bueno - Alive - Austria Není to úplně můj styl, ale líbí se mi pozitivní nádech a poselství skladby. Vincent je sympaťák, pěkně zpívá a zároveň dobře tancuje. Je to rytmický song, má pěkný videoklip v urban stylu, ale i když tam místy slyším inspiraci z Michaela Jacksona, Bruna Marse nebo Justina Timberlaka, tak je z mého pohledu písnička málo zapamatovatelná a moc se mě nedotkla.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

První tóny mě navnadily na něco výjimečnýho, skvělej hlas. Z refrénu se najednou stalo Don't Start Now od Duy Lipy a já byl nadšenej. Píseň ale jako celek zas tak dobře nefunguje. Je slyšet, co tvůrci zamýšleli, ale čím dýl track jede, tím víc je poznat, že si zas tak úplně nevěděli rady s formou a celkovým vibem. Vykazuje to znaky top pop hitu, ale tentokrát to nestačilo.

Tereza Holubová

RAKOUSKO: Průměrná diskotéková píseň, která ničím extra nevyčnívá. Vincent Bueno má sice charisma, ale ani jeho poskakování ve videoklipu mě nepřesvědčilo o tom, aby mě tento hudební počin něčím zaujal.

Novinky