Search
Close this search box.

Sandro z Kypru a česká porota

Kypr měl reprezentovat Sandro. I toho si vzala do parády porota Eurocontestu.

Andrea Savane

Andrea Savane

Sandro utíká před katastrofami, které lidstvo způsobuje životnímu prostředí. V této chvíli, kdy nám planeta dává najevo, že už má našeho chování dost, dostává píseň další rozměr.... Hluboká píseň s napětím, líbí se mi.

Tereza Holubová

KYPR: Rádoby dramatický klip i píseň Running v podání Sandra ve mně vyvolal pocit, že tento zpěvák si spíše touží splnit sen předvést se před kamerou více jako herec, než jako zpěvák. Bohužel pro tento hudební počin mě napadá jen jediné slovo, které ho vystihuje - NUDA.

Dea

Sandro má pěknou barvu hlasu. V Running spojil příjemnou popovou taneční záležitost s náročnějším tématem, kdy se v textu odráží jeho zkušenosti s depresí. Sandro chtěl vyslat textem podporu, že na konci tunelu je světlo a že není slabost mluvit o tom, když se člověk necítí dobře. Líbí se mi smyčcové aranže v téhle electro atmosféře, "I keep on running" je chytlavá část, dobrá produkce... Sama od sebe si tuto píseň nepustím, ale když ji někde uslyším, tak mi vadit rozhodně nebude.

Annabelle eurovision

Annabelle

Kypr Sandro – Running: Já nějak postrádám pointu toho, proč je tolik písní, které znějí jako přes kopírák. Opakuji se, ale nebaví mě to. Už ani nevím co na to psát, když tam není nic, co by překvapilo, nebo mělo špetku něčeho "navíc"!

Vítek Havliš

Vítek Havliš

KYPR

Začínám litovat, že se letošní Eurovize zrušila… Tohle je další potenciální rádiový hit, který si rád pustím ještě jednou. Oproti jiným totiž není úplně pitomý. Na druhou stranu jsem čekal, že se tam toho stane o trošku víc, ale i tak super.

Eleni Foureira

Jano Winkler

Cyprus - Sandro Cyprus už štyri desaťročia čaká na víťazstvo. Takmer sa to Eleni Foureira pred dvoma rokmi podarilo no Netta bola proti. A pravdepodobne sa to nepodarí ani Sandrovi pretože Eleni i Tamta mali chytľavejšie songy. Aj keď je Sandrov ladený do moderného štýlu s primiešanými južanskými prvkami, finále mu prinesie iba vyšperkovaná pódiová prezentázia. A dobre zvládnutý zaujímavý prejav spevu.

George Hájek

Sandro – Running Kypr, Sandro, opět tu slyším lehké kopčení, ale tohle teď frčí, hudba v rádiích se nám nějak vyvíjí a teď je přesně v této fázi. Jednou se objeví hit, který nastaví aktuální styl a ostatní jednou na stejné vlně. Ale Kypr dobrý dobrá muzika se dneska dělá na celém světě.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Kypr Tak tohle je přesně ten druh umění, který zvládne udělat úplně každej. Sandro zpívá o tom, jak utíká od svých démonů, dramaticky si sahá na obličej a hruď a jeho silueta v klipu chvílema hoří, chvílema je zaplavována vlnama bezednýho oceánu. Zní to super a určitě to dalo spoustu práce, ale sdělení je po obsahový stránce naprosto nulový.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera