Search
Close this search box.

Izraelská písnička v hodnocení poroty

Izraelskou písničku hodnotí porota EC.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Tohle je super. Song střídá 3 části s odlišnýma náladama i jazykem textu a přesto to funguje skvěle. Výsledkem je mega zábavnej song našlapanej překvapivýma nápadama. Velkej palec nahoru za kalimbu na začátku, miluju kalimby a mělo by se jim dostávat většího prostoru!

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Od Izraele jsem teda tohle úplně nečekal, ale líbí se mi to. Mix několika stylů, od Afriky až po devadesátkovou diskotéku k sobě jde překvapivě dobře. Bavilo mě se na to dívat a zlom, který přišel ve 2:35 jsem fakt nečekal. Skvělý nápady, zpěv, podívaná, za mě super.

George Hájek

Eden Alene - Feker Libi Izrael byla další zemí na kterou jsem napjatě čekal. Jsem překvapen, mile, ale očekávaní byla veliká. Vůbec bych nepoznal, že jde o Izrael. Vidím a slyším Afriku, Indii, ale smysl to asi dává. Je to pozitivní a to je hlavní, to chválím, ale asi jsme čekal větší bombu.

Jano Winkler

Izrael patrí k najúspešnenjším eurovíznym krajinám. Svedčia o tom už štyri víťazstvá. Veľmi rád spomínam na vlaňajšie májové príjemné stretnutie v Tel Avive s ich prvým víťazom Izharom Cohenom ktoré sa zopakovalo aj v decembri v Amsterdame. Taký veselý a bezprostredný ako bol Izhar je aj tohtoročný izraelský príspevok. Africké rytmy prelínajúce sa so židovskými zaujmú divákov od prvej sekundy. Dokonca si viem predstaviť ako je spolu na pódiu Benny Cristo s Eden a vzájome si pospevujú svoje piesne . Rozhodne by to bolo zaujímavé vystúpenie. Tak ako je do piesne okrem angličtiny zapojený aj jeden z etiópskych jazykov miesto hebrejčiny.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Chytlavá vícejazyčná energická píseň se spoustou pozitivní energie.

Annabelle eurovision

Annabelle

Izrael Eden Alene - Feker Libi: Daniel Nekonečný se dočkal reinkarnace! Takových barev, vjemů, rytmů, že mi šla hlava kolem! Vidím to někde na divokou letní párty na pláži!

Dea

Moc sympatická zpěvačka, jde z ní krásná energie. S prvními tóny jsem si vzpomněla na naši Kemamu. Feker Libi je píseň o lásce zpívaná v 5 jazycích. Líbí se mi zakomponované africké prvky, originální pojetí i textu, hezký staging... Celkově mám z této písně dobrý pocit a nejvíce se mi líbily sloky s etnickými prvky. Klidně bych jich brala více v celém songu.

Tereza Holubová

IZRAEL: Eden Alene má moc příjemnou barvu hlasu. Její projev je velmi milý. Písnička je chytlavá a taneční. Choreografie se taktéž vydařila. Myslím si, že Eden může být se svým výkonem naprosto spokojená. Držím jí palce!

Novinky