Search
Close this search box.

EC porota hodnotí soutěžní píseň z Gruzie

Gruzii měl na letošním ročníku Eurovize reprezentovat vítěz jejich SUPERSTAR. Jak u naší poroty dopadl Tornike?

Jano Winkler

Aj tento rok vsadili Gruzínci na kvalitu spevu interpreta. No kvalita spevu nie vždy postačí. Presvedčili sa o tom pred troma rokmi s výborným vokálno etno jazz zoskupením Iriao. Tornike je jeden z mála zo 41 súťažiacich ktorý si na hudbu a text postačil sám. Nemôžem povedať že pieseň si nezaslúži byť na Eurovízii ale Gruzínci proste nie sú v okruhu krajín ktoré by sa vedeli dostať na vyššie priečky.

Andrea Savane

Andrea Savane

Ber mě takového, jaký jsem.....sen většiny mužů. Co dodat. Velmi zajímavá rocková píseň. Baví mě

George Hájek

Tornike vypadá na super talentovaného muzikanta, tady vidím skvěle odvedenou práci, skladba nemá chybu, jak zvukově, tak vocál výborný. Tady nemůžu co vytknout, asi jen záleží na člověku, zda to tato skladba baví nebo ne, ale ty kvality tam najde každý.

Tereza Holubová

GRUZIE: Skvělej nářez! Začátek písně je poněkud zdlouhavý, potom se však rozjede slušná popovo-rocková jízda. Baví mě barva hlasu zpěváka i jeho vokalistky. Sexappeal zpěváka Tornikeho dodává písničce Take me as I am ten pravý šmrnc. Fandím!

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Tohle vůbec nezní špatně. „Take Me As I Am“ má super atmosféru a zase je to jedna z písniček, která mezi ostatními výrazně vyčnívá. Klidně bych si dovedl představit ještě větší nářez, protože Tornike má super hlas a aranže ve finále působí zbytečně měkce.

Annabelle eurovision

Annabelle

Take Me As I Am: Nevím, zda to je tím, že tenhle styl bych si doma nepustila, ale bohužel jsem se nebavila. V ponurých dlouhých tónech jsem měla problém rozlišit sloku od refrénu, chybělo mi nějaké překvapení, či gradace.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

A máme tu prvního pořádnýho rockera. S ním bohužel přichází neskutečně nudná pecka - utahanej beat, melodie bez výraznějšího nápadu a ty dlouhý tóny s glissandem na konci každý fráze bych zakázal. Týpek má jinak fajn chraplák, né že ne, tuhle píseň by ale nezachránil ani Dan Reynolds (i když ten vlastně možná jo). Rád bych ještě vypíchnul část klipu v čase 1:41, kdy se Tornike položí do strašidelnýho screama, aby hned v následujícím záběru poslal roztomilej úsměv. Je tvrdej, je něžnej!

Dea Music

Dea

Jednoduchý text, ale pěkné poselství - být milováni takoví, jací jsme. Líbí se mi Tornikeho hlas a při jeho growlu jsem si vzpomněla na naši metalovou kapelu, ve které jsem zpívala několik let. Za mě palec nahoru. Písničkou se nesnažil žánrově vyhovět a jsem ráda, že se v Eurovizi objevila i tahle rockovka. Příjemně se mi poslouchá, má grády, energii, sílu a hlavně, jak už jsem zmiňovala, se mi líbí ta zpráva, ať je člověk věrný sám sobě.

Novinky