Search
Close this search box.

Gjon’s Tears: hodnocení poroty EuroContest

Švýcarsko letos patřilo mezi favority Eurovize. Jenže ta se k vůli pandemii Koronaviru nekoná.

Porota Eurocontestu hodnotí švýcarskou písničku. V porotě letos zasedli Ján Winkler, Annabelle, Vítek Havliš, Andrea Savane, Dan Hrdlička, Tereza Holubová, George Hájek a Dea Music.

Dea

Krásná osobní emotivní píseň. Za mě jedna z těch, které se mohly umístit v TOP 5. Skvělá produkce. Poslechla jsem si i akustickou verzi a Gjon ji zazpíval nádherně. Krásná barva hlasu, krásné výšky i naživo. Moc příjemně se poslouchá. Já jsem vždycky po poslechu téhle písně jako zmražená, má takovou až mystickou náladu. Gjon se v písničce ptá na mnoho otázek o životě, jeho smyslu, jestli budou mít naše děti budoucnost apod. V textu se objevují i témata, která se dotýkají jeho rodiny, protože žijí ve Švýcarsku, ale jeho rodiče jsou z Kosova a Albánie: "Proč spíme tak daleko od rodiny v jiné zemi?" Švýcarsko má po několika letech píseň ve francouzštině a v tomto provedení je to skvělá volba.

Tereza Holubová

ŠVÝCARSKO: Nádhera! Švýcarsko se může pyšnit opravdovým talentem. Jednadvacetiletý zpěvák Gjon's Tears má nejen překrásnou barvu hlasu, ale celkové podání písně je tak osobité, že člověka chytne za srdce. Umělecký a přitom jednoduchý nepřeplácaný videoklip má duši. Celkově je tedy píseň Répondez-moi pěkným hudebním zážitkem.

Annabelle eurovision

Annabelle

Švýcarsko Gjon's Tears - Répondez-moi: Švýcarsko mě velice mile překvapilo. Zpěvák má nádherný hlas, skladba má krásný text, celkově to na mě působí jako skvěle odvedená práce, a to včetně klipu!

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Andělský hlas, vášeň, emoce, talent, dojímavá píseň. Až budu mít splín, rozhodně si tuto francouzskou baladu pustím.

George Hájek

Švýcarsko, příjemné překvapení, hlubší a hloubavá píseň, zpěv brilantní. Co dodat, dojemný zážitek. Ale šance podle mě mají pozitivnější písničky..

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Tak bez citlivýho týpka na kterýho prší by to nešlo, že jo. Ale pozor, v druhým refrénu na něj začne i sněžit, to je progresivní přístup! Vlastně proti tomu nemám co říct, zpívá krásně, cool feelingy tam posílá jak nic, ale na to, že se jedná o eurovizní píseň, která by měla zaujmout na první dobrou, je to trochu málo.

Jano Winkler

Krajina prvej eurovíznej víťazky Lys Assia posiela do Rotterdamu nezvyčajnú pieseň. Nie je to iba balada. Pôsobí na mňa akoby bola vytvorená v chráme mníchov alebo vo veľkej sále katerdrály a Gjon tu interpretuje svoju pieseň. Možno to robí aj francúzsky jazyk. Krásna melódia, emócie, veľmi dobrá práca s hlasom . To sú plusy ktoré by mohli platiť aj na divákov.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Ale jo, je to asi i dojemné… Hezky zazpívané, francouzština funguje skvěle, na zpěváka se dobře kouká, ale bude to stačit? Uvidíme… Každopádně jsem zvědavý na ty jeho vysoké tóny. A že jich tam nemá málo.

Novinky