Search
Close this search box.

Diváky Eurovize zřejmě přivítá fotbalista Zlatan Ibrahimović

Diskuse okolo hostů 58. Eurovision Song Contest ve švédském Malmö nemají konce. Po Bennym a Björnovi (mužská část skupiny ABBA), kteří se spojili s Aviciim se nyní zdá, že diváky Eurovize přivítá z předtočeného záznamu světoznámý fotbalista švédského původu, Zlatan Ibrahimović.

Švédsko pozvolna odkrývá podobu letošní Eurovision Song Contest, která se přesunula na sever z rozpáleného jihu po vítězství zpěvačky Loreen a eurosongu “Euphoria“. Eurovizi sleduje každoročně více než 100 000 000 diváků. Letos budou svůj zrak upínat k televizním obrazovkám a přímému přenosu z Malmö.

Finále 58. Eurovision Song Contest bude mít opravdu velmi exkluzivní hosty. O zahajovací sekvenci, čili tzv. opening-act se postarají Björn a Benny ze skupiny ABBA, kteří k sobě přizvali fenomén dnešní doby Aviciiho. Společnými silami vytvořili song “We Write The Story”, přesto není dosud známo, kdo bude tuto píseň interpretovat.

Zdá se ale, že hudební vystoupení celou show nezahájí. Moderátorkou večera se stala Petra Mede, která se světu představí již během semifinálových kol v úterý 14.05.2013 a ve čtvrtek 16.05.2013. Uvítání publika na tom nejzásadnějším pořadu však bude zřejmě na bedrech světoznámého fotbalisty Zlatana Ibrahimoviće.

Podle dostupných informací však nebude Zlatan osobně přítomen v Malmö aréně, ale přivítání diváků proběhne prostřednictvím offline záznamu. Fotbalista bude 18. května pracovně vytížený, jelikož se koná zápas jeho týmu Paris Saint German proti Lyonu.

Novináři se se svou zprávou obrátili na nejpovolanější osobu, Christera Björkmana, zda jim může tuto informaci potvrdit: „Nemohu nic potvrdit.“ řekl Christer Björkman a na protiotázku, zda to může alespoň vyvrátit, odpověděl stejným stylem: „Ne, to také nemohu.“

Novinky