Vítek Havliš

Vítek Havliš

Po loňském hopsání je tohle příjemná změna. A hlavně kombinace všeho, co na ESC funguje. Hezkej kluk, slušná melodie, moderní aranže. A výhodou španělštiny je, že zní tak dobře, že vám vlastně ani nevadí, že nevíte, o čem se zpívá. Blbý je, že mě tahle písnička po chvilce přestala absolutně bavit. A nezachránil to ani ten vysoký tón, který přichází těsně před koncem a na který jsem upřímně hodně zvědavej naživo.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Rytmická, chytlavá, taneční píseň, výborný hlas, píseň, melodie, hudební efekty, sympatický zpěvák. Tolik příjemných vzpomínek mi při tomto songu naskakuje.... za mě "vesmír" ano!

Jano Winkler

Česko - Benny Cristo - Kemama Keď som videl a počul pieseň prvý krát akoby som sa vrátil o 10 rokov späť keď s africkými rytmami súťažil na ESC za Francúzsko Jessy Matador s piesňou Allez Olla Olé. A navyše aj výzorom - spevák tmavej pleti s briadkou a fúzikmi. Vtedy skončili Francúzi na 12 mieste.Tento rok by som si prial aby aspoň taký výsledok dosiahol aj Benny. Osobne nebol môj favorit na víťazstvo v národnom kole. Song sa mi zdá monotónny , no tancu chtivých poslucháčov nenechá chladnými. Eurovíznu verziu by som doporučil upraviť tak aby postupne gradovala až do záveru piesne. Aby to dostalo refrén ktorý sa každému hneď vryje do pamäte .

Annabelle eurovision

Annabelle

Blas Canto je takový španělský Justin Bieber, s rozdílem, že Justin skládá opravdové hitovky, což se o Cantovi říct úplně nedá. Líbivý popík, bohužel nic nového pod sluncem. Celkově mi skladba přijde nudná. Na nálepku nekompromisní kritičky jsem si již zvykla, za mě Španělé zvolili velmi průměrného reprezentanta.

George Hájek

Blas Canto, mi připomíná španělskou verzi Justina Biebera v kabátu. Asi se do Eurovize takový umělec hodí, ale můj šálek to není. Píseň o universu, je spíš love song. Důkaz najdete v klipu, kde tanečnice mají bodypaiting v podobě vesmíru, krásný dvojsmysl.

Dea

Velmi příjemná emotivní píseň. Od začátku mě rozhýbala a má pěkné vyvrcholení. Zaujalo mě i téma písně, které se údajně týká vnitřních bitev, kterým člověk čelí, když se snaží být sám sebou.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Tohle asi vznikne, když smícháš současnou světovou produkci s popovým vkusem Španělů. Moc mě to nebaví, týpek má aspoň libový outfity a umí překvapit - to v 2:32 jsem opravdu nečekal. A ti tanečníci jsou teda ve skutečnosti vesmír, že jo?

Tereza Holubová

Píseň Universo je pohodová, hlas zpěváka Blase Canta se velmi příjemně poslouchá. Když ke zpěvu připočteme jeho charismatický vzhled, úspěch je na světě. Jistě v soutěži zaujme.