Search
Close this search box.

Rozhovor s Viki Gabor

Gliwice, 24.11.2019. Zwyciê¿czyni tegorocznej edycji konkursu Polka Viki Gabor po koncercie fina³owym Konkursu Eurowizja Junior 2019, 24 bm. w Gliwicach. (kf) PAP/Andrzej Grygiel

Viki Gabor není potřeba dlouho představovat. Je vítězka posledního ročníku dětské eurovize, kde vyhrála s písní Superhero.

  1. Proč si ses přihlásila do soutěže The Voice Kids 2? Myslela jsi, že bys mohla uspět nebo to jenom zkusit?

Od svého dětství jsem zpívala s rodinou, takže jednoho dne jsem se rozhodla, že bych tuto soutěž mohla zkusit. Nebyla jsem si jistá jestli vyhraji, ale rodina mě ze všech sil podporovala.

2. Ve The Voice Kids 2 jsi skončila ve finále. Jsi drcená, že se ti nepodařilo vyhrát, nebo to už bereš jen jako krok dopředu.

Nebyla jsem zdrcená, ale nebrala jsem to ani jako úspěch. Jsem prostě ráda, kde teď jsem.

3. Jak vznikla píseň Superhero?

Tato písnička byla vytvořena díky třem polským producentům- Patryk Kumór, Dominic Buczkowski and Lanberry. Přesně věděli, co mám ráda. Takže jak jsem poprvé slyšela finální výsledek, tak jsem si tuhle písničku zamilovala.

4. Jaký byl tvůj první pocit, když si vyhrála Szansa na Sukces a očekávala jsi, že bys mohla vyhrát?

Když jsem vyhrála polskou selekci, tak jsem byla šťastná. Vůbec jsem nepočítala, že bych mohla vyhrát. Byl to jeden z mých nejlepších dnů v životě.

5. Jaká písnička je tvoje nejoblíbenější písnička z dětské eurovize 2019, tedy z roku kdy si účinkovali? Když nebudeme počítat tvojí písničku.

Mám ráda úplně všechny.

6. Jsi stále v kontaktu s některými účinkujícími z dětské eurovize?

Jasně! Se všemi! Snažíme si psát přes instagram nebo přes snapchat.

7. Myslíš, že se ti změnil život, když si vyhrála dětskou eurovizi?

Ano, změnil se mi dost. Začala jsem hudbu vytvářet mnohem více.

Novinky