Search
Close this search box.

MIKOLAS JOSEF představuje nový song Lalalalalalalalalala

Jeden z nejstreamovanějších českých umělců v historii Mikolas Josef představuje další očekávaný single Lalalalalalalalalala

Singl je reakcí na současnou složitou dobu a navazuje na Mikolasovo nedávné prohlášení. Je o odmítání neupřímných vztahů (fake love), o odmítání falešného světa sociálních sítí, o bezmoci a složité situaci umělců v době, kdy je ohrožena jejich existence a nepřichází pro ně ve skutečnosti žádná řešení.
ČERVENÝM „STREAMUJ” přes krvavý cover vybízí ke Streamování.

Jak Mikolas vysvětluje: „V době, kdy se musíme přizpůsobit a zastavit svoje koncerty, má smysl otevřít téma nelegálního stahování hudby i filmů a podpořit tak vnímání hodnoty umění. V běžném obchodě taky zaplatím, za to, co si koupím.” Podle Mikolase je v právě nyní nutností naučit se hledat hudbu na legálních digitálních hudebních službách a vnímat ji jako produkt, který vznikl za určitých nákladů.

Zpěvák, který z získal dosud nejvyšší umístění z české republiky v soutěži Eurovize, má nyní 52 milionu streamů (tj. stažení) v rámci jeho Top 10 populárních singlů a vice než 100 milionů shlédnutí na Youtube. Singl s názvem Lalalalalalalalalala vychází tentokrát ve čtyřech různých verzích včetně verze akustické. Tyto verze budou pro fanoušky postupně vycházet po dobu jednoho měsíce. Ve stejný den, kdy vychází nový singl Mikolas spouští novou kolekci Merche inspirovanou tímto singlem, kterou Mikolas navrhl spolu s Dianou Gan. Hudební video k singlu vychází 10 dní po premiéře tj 19.10. Fanoušci se mohou take těšit na Mikolasův krátký document o návratu a jeho vstup na Tik Tok.

SINGL 9.10. 2020

VIDEOKLIP 19.10.2020 tj.10 dní po premiéře

Oficiální tisková zpráva

COVER FOTO autor Fernando Pedro Salgado

Exkluzivní foto z připravovaného videoklipu. Autor: Fernando Pedro Salgado

Novinky