Search
Close this search box.

Rozhovor s Tome Prince, IVCZ 2022

Dnes Vám přinášíme v pořadí již třetí rozhovor s účastníky IVCZ 2022. Dnes se zaměříme na duo Tome Prince a ZHIKO. Najdete je pod číslem 6 a Tom Prince nám o sobě a jejich elektronické hudbě s názvem Ghost In The Night prozradil různé informace, které Vás určitě zaujmou.

Nejdříve se nám krátce představ, především jak jsi se dostal k hudbě a co tě na ní baví?
Ahoj! Moje jméno je Tomáš Prince a s hudbou jsem začal ke konci roku 2019, svoje první první EP „Made for You“ jsem vydal začátkem roku 2020, který mělo úspěch na Evropě 2 a Fajn rádiu. V létě téhož roku jsem udělal song „Návyková“ s Benem Cristovaem, které má přes million views na YouTube. Na hudbě mě nejvíc baví to, že funguje jako osobní terapie. Můžu psát songy o čem chci a nejvtipnější na tom je, že to pak hrají rádia.

Do národního finále byla nominována písnička Ghost In The Night. Řekni nám něco o jejím příběhu? Ten song jsme napsali se ZHIKEM o mně, o klukovi, který neustále utíká před sebou samotným. Dlouho mi trvalo se vyrovnat s tím, že jsem na kluky.

Jaká byla tvoje reakce ohledně toho, že jsi byl do této soutěže nominován? Upřímně, moc jsem nechápal, co se děje, protože tu soutěž znám jenom okrajově, ale jsem moc rád, že jste můj song vybrali!❤️

Protože jsme web věnující se Eurovizi, zajímalo by nás co o ní víš a jestli by tě s lákala i účast na této soutěži? Já momentálně pracuji na novém projektu, o kterém nechci moc mluvit, ale rozhodně bych rád jednou reprezentoval ČR jako takovou v této soutěži.

Kdyby jsi vyhrál naše národní finále, jaká by byla tvoje reakce? Jako každou výhru oslavím s nejbližšími u dobrého jídla!

A poslední otázka, řekni nám, proč by měli fanoušci a porotci hlasovat právě pro tebe? Myslím si, že přináším ČR jiný sound. Zároveň se nebojím otevřeně mluvit o věcech, o kterých druzí mlčí.

Tak neváhejte a třeba zrovna Tomovi a ZHIKOVI pošlete hlas, rozhodně stojí za to, aby měli Vaši přízeň.

Novinky