Search
Close this search box.

Rozhovor s Elly, IVCZ 2022

Další umělkyní, kterou jsme vyzpovídali, je opět nadějná zpěvačka, která si říká Elly. Do soutěže byla nominována s velmi jemnou písní s velkým významem– Are You There. Přečtěte si tento článek, kde najdete další informace o naší účastnici a můžete se inspirovat její hudbou a osobností.

Nejdříve se nám krátce představ, především jak jsi se dostala k hudbě a co tě na ní baví?

?Jmenuji se Elly a jsem zpěvačka a skladatelka. Hudbě se věnuji už od malička a postupem času se z hudby, po vystudování konzervatoře, stala i moje vysněná práce. Miluju na ní to, jak se díky hudbě dají sdílet pocity a emoce.

Do národního finále byla nominována písnička Are You There . Řekni nám něco o jejím příběhu?

? Song are you there jsem psala, když začala první vlna covidu a všichni měli strach a já jsem se například nemohla vídat se svými blízkými a se svým partnerem, jelikož žil v jiném okrese a tak jsem psala hudbu abych se z toho pocitu odloučení dostala a tak vznikl song Are you there.

Jaká byla tvoje reakce ohledně toho, že jsi byla do této soutěže nominována?

? Nejdříve jsem byla neskutečně překvapená a to mi vlastně vydrželo docela dlouho 😀 a potom jsem začala hledat informace o co se vlastně jedná a neskutečně moc mě to potěšilo, jsem za to moc vděčná 🙂

Protože jsme web věnující se Eurovizi, zajímalo by nás co o ní víš a jestli by tě lákala i účast na této soutěži?

? Eurovizi sleduji už několik let a musím říct že také mým tajným snem se této soutěže zúčastnit, tak třeba mi to letos vyjde 🙂

Kdyby jsi vyhrála naše národní finále, jaká by byla tvoje reakce ?

? Byla bych určitě překvapená jelikož je dost silná konkurence a je tam spousta mladých talentovaných umělců ale já za sebe mužů říct, že by to byl další krůček ke splnění mého snu a určitě bych si to moc přála.

A poslední otázka. Řekni nám, proč by měli fanoušci a porotci hlasovat právě pro tebe?

? Myslím, že důvodem proč by mohli porotci a diváci hlasovat pro mě je ten, že jsem jednou z nových tváří na české hudební scéně a ráda bych díky hudbě a zpěvu dál sdílela svoje pocity a emoce a díky takovým soutěžím jako je tato, by se mi to mohlo splnit.

Pozdrav od Elly

Děkujeme Elly za její drahocenný čas a určitě pro ni hlasujte. Najdete ji pod číslem 8 a neváhejte, hlasy si určitě zaslouží.

Novinky