Porota hodnotila také Ázerbájdžán

Jak dopadla u naší poroty ázerbájdžánská soutěžní písnička Cleopatra?

George Hájek

Efendi – Cleopatra Tady by člověk něco takového čekal, ne že by to bylo špatně. Brnkání sitáru, tanečky v poušti, holky jako mumie atd. Prostě Kleopatra:)

Tereza Holubová

ÁZERBAJDŽÁN: Mám ráda písně s nádechem exotiky, ovšem písnička Cleopatra mi nic nepředala. Ani pozitivní energii, ani hudební zážitek. Zpěvačka Efendi je sice velmi charismatická a krásná, ale to je tak vše. Klip mě nebavil.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Další příjemný překvapení. Je to se všema těma šílenýma outfitama, Mustangama a motorkama něco mezi příjemnym bizárkem a geniálním dílem. I samotnej song obsahuje několik neotřelejch hudebních nápadů. Kleopatra by byla na svou azerbajdžánskou ségru pyšná.

Dea

Like Cleopatra! Tak tenhle song mám v playlistu už delší dobu a píseň je i v mých TOP 10. Propracovaný videoklip i píseň. Ta je o svobodě, připomíná ikonu síly, ženskosti a povznesení nad boje. Efendi vypadá skvěle! Líbí se mi použité outfity, oceňuju i propracovanost outfitů pro tanečnice. Líbí se mi etnické prvky, beat, skvělá produkce. Tleskám! Struktura písně je výborně promyšlená, míchá různé styly a zajímavě graduje. Jo a "Nam Myoho Renge Kyo" je mantra, která se odříkává pro změnu v životě a odvrácení špatné karmy. 🙂

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Hodně slibný začátek, úžasná kombinace orientu a angličtiny. A ten zlom je naprosto geniální a originální. Přiznám se, že nejsem zrovna fanouškem orientu, ale tahle písnička mě neskutečně baví. Pořád se v ní děje něco nového, a přesto je to krásně kompaktní. Efendi je skvělá a příští rok prý bude Ázerbájdžán reprezentovat znovu… Tak se těším.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Krásný hlas, atraktivní vzhled. Taneční vstup, u mužů nejspíš vzbudí hodně představ.

Jano Winkler

Na takýto štýl piesne sme od krajiny ohňa neboli doteraz zvyknutí. Začína síce východnými rytmami ale potom by to mohla zaspievať akákoľvek karaoke speváčka. Preafektované opakovanie Cleopatra ma viac ruší ako oslovuje. Je to skôr o tanci a vizuále ako o speve . Pri pozeraní možno zdvihne zo sedadiel tých ktorí sa iba dívali a netancovali. Na druhé víťazstvo po Ell + Nikki / 2011/ si však ešte budú musieť v Baku počkať. Od Efendi sa ho nedočkajú.

Annabelle eurovision

Annabelle

Cleopatra: Teda já nesnáším, když tuhle větu někdo říká, ale dneska ji dám!:D "Na tohle jsem asi stará" 😀 LA CLEOPATRA :))) ok no na diskotéku asi dobrý:))

DALŠÍ NOVINKY

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Porota hodnotí Bělorusko

Porota hodnotí běloruskou soutěžní písničku. Vítek Havliš Eh… Musím k tomu něco říkat? Asi kdyby to byla instrumentálka, tak by to šlo, ale mně hrozně irituje ta zpěvačka a její hlas. Vyloženě se mi to nelíbí. Tohle si už nikdy nepustím. Andrea Savane Zábavné provedení, úžasné vokály, typicky eurovizní vstup. Jano

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn