Search
Close this search box.

Porota ohodnotila San Marino .

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u ní strávili hodinu života.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Party song, krásný hlas, taneční hit

Jano Winkler

Je jasné že taká malá krajina ako San Marino nemá veľký výber spevákov ktorí by sa prezentovali na Eurovízii. Preto ani neprekvapuje že sa zúčastňujú tí istí aj viackrát. Rekord so štyrmi účasťami drží Valentina Monetta. Senhit sa vracia opäť po dekáde s trochu pozmeneným menom. Disco spred štyridsať rokov či vplyvy Spice Girls boli asi hlavým motívom autorov piesne. Vlani nedávali Serhatovi žiadne šance a napriek tomu postúpil do finále . Možno "motyka" vystrelí a podobný kúsok sa podarí aj Senhit.

Annabelle eurovision

Annabelle

San Marino Senhit – Freaky: Když jsem četla Freaky, vybavili se mi moji oblíbenci Die Antwoord. Tohle ale moc "freaky" nebylo. Já nevím, moc to ve mě neprobudilo žádnou emoci, špatný to určitě není, ale opět nic nového pod sluncem...

George Hájek

Senhit – Freaky Malý stát v Itálii nám předvedl bláznivé freaky funky. Pro mě rozhodně lepší styl než klasická rádiovka, takže mě se líbí. Je to retro, zároveň svěží, tak to s funkem asi tak bude vždycky, chválím.

Dea

Freaky! je o vztazích, užívání života, vlastních pravidlech... Působí to na mě jako smyslné funky. 🙂 Disco song plný hravosti, barev a zábavy, která jde slyšet i v backvokálech. Připomíná mi to hudbu ze 70.let, ale s moderními prvky. Senhit je zkušená zpěvačka a vypadá stále skvěle. I když není tahle píseň můj šálek kávy, tak je to za mě dobře odvedená práce.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Senhit otevřela audiovizuální portál do osmdesátek a je to naprostá bomba! Tak lahodnej koktejl z žánrovejch klišé jsem dlouho nepil, vzdávám hold obřímu srdci z diskokoulí a volám: "Ať naše diskotéka vzkvétá!"

Tereza Holubová

SAN MARINO: Věřím, že na diskotéce píseň Freaky uspěje. Mě však tato hudba nebavila od začátku do konce. Taktéž ani přeplácaný rádoby umělecký videoklip si neudržel moji pozornost.