Search
Close this search box.

Porota hodnotí Bělorusko

Porota hodnotí běloruskou soutěžní písničku.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Eh… Musím k tomu něco říkat? Asi kdyby to byla instrumentálka, tak by to šlo, ale mně hrozně irituje ta zpěvačka a její hlas. Vyloženě se mi to nelíbí. Tohle si už nikdy nepustím.

Andrea Savane

Andrea Savane

Zábavné provedení, úžasné vokály, typicky eurovizní vstup.

Jano Winkler

Od roku 2004 kedy vstúpilo Bielorusko na Eurovíznu scénu skončili buď v semifinále alebo v dolnej polovici finálového rebríčka . Jedinou výnimkou bolo šieste miesto Kolduna v Helsinkách 2007. Zoskupenie VAL ma ničím neoslovilo . Snáď iba vizážou hlavy speváčky a zaspievaním v rodnom jazyku.

Annabelle eurovision

Annabelle

Da Vidna: Podobnou fusion stylů měla i Ukrajina, bohužel Bělorusku se to zdaleka tak nepovedlo. V refrénu to celé padá do laciné tucky a navíc hlasový projev zpěvačky opravdu není stoprocentní!

George Hájek

VAL - Da Vidna Tady vidím podobu s Ukrajinou a ta se mi líbila fakt moc. Tady musím opět chválit. K nám se takhle hudba nedostane, tak je to svěží a něco jiného, takže proč ne.

Dea

Na "Da Vidna" se mi líbí poselství, které připomíná ženám, že na své problémy nejsou samy a že své štěstí mají ve svých rukou. Samy si vybírají, s kým budou šťastné a mohou z nefunkčního vztahu bez obav odejít. Tohle indie pop duo, jak bývá označované, není špatné na poslech, ale Da Vidna by potřebovala revamp. Stejně tak staging by potřeboval doladit. Není to píseň, kterou bych si pustila znovu.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Fresh! Kdo by byl čekal, že běloruština bude tak skvěle fungovat v minimal tanečním beatu. Fajn tanečky, vtipná bižuparuka, funguje i to použití kompletní škály barev na ledkách. Po běloruský fotbalový lize, která jako jediná nebyla přerušena kvůli covidu, další důvod, proč tenhle sveráznej stát sledovat.

Tereza Holubová

Obecně nemám ráda písničky, které jsou bez melodie. Hudba by měla být něčím zapamatovatelná. Da Vidna je přesně ten případ, kdy si posluchač píseň zapne a za chvíli si absolutně nevybaví, jak vlastně zněla. Zpěvaččin hlas mně nebyl příliš příjemný. Za mě tedy ne!

Novinky