Search
Close this search box.

Porota hodnotila Estonsko

Naše porota se tentokrát zaměřila na estonskou soutěžní píseň Eurovize 2019.

Estonsko: Victor Crone – Storm

Andrea Savane

Jeden z hitů psaný pro Eurovizi. Storm, čili bouře, charismatický zpěvák, příjemný hlas. Bude mít zajisté hodně fanynek. Podle mě má šanci do finále postoupit. 

Ján Winkler

Estónske piesne nepatrili nikdy medzi moje obľúbené ale terajší ich zástupca to zmenil. Možno preto že nie je Estónec ale Švéd. Na Eurovízii sa im pomerne darí. Desať krát sa umiestnili v Top 10. Tohtoročnému víťazovi národného kola zložil pieseň Stig Rästa. Ten už má s ESC skúsenosti z roku 2015 keď spieval spolu s Elinou Born. Hneď prvom počutí som mal pocit že je to Avicii produkt. Ľahko sa vryje do pamäti , uplatní sa v rádiu , na diskotéke . A určite si ju užijú aj návštevníci Euroclubu. Pohodovka . Fandím jej.

Annabelle

Viktor Crone Storm, tady jsem neslyšela živák, takže nevím jak bude vypadat projev zpěváka. Každopádně za mě klasický popík. Nic nového pod sluncem, příjemná aranz, to je asi vše. 

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Písnička, kterou do Izraele posílá Estonsko je pěkná… Tak nějak napůl. Všechno začne slibně – sympaťák s kytarou hraje a pěkně zpívá… Pak kytaru odhodí a ze slibné balady se vyklube přihlouplá diskotéková odrhovačka. Ještě, že na konci Vicotr znovu čapne do ruky kytaru a vrátí se tam, kde začal. Rozhodně je ale „Storm“ jednou z lepších písní letošní Eurovize.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová

I tady, stejně jako při Itálii, věřím, že nahrávka může znít skvěle. Moderní popina, léto, otevřená střecha auta a jedeme kam nás benzín doveze.
Živě už mě píseň moc nenadchla, ale věřím, že má velkou šanci.
Jo a Victor je sympaťák!

Instagram / Facebook

Mirek Olšák

Osobně mám k takovým kytarovkám hodně blízko, proto se mi to vlastně líbí. Dejme ještě Victorovi klobouk a za chvilku si může říkat estonský James Bay. Klip z prostředí studia, kde je zachycena práce na nahrávání působí taky dobře. Písnička má asi vše, co by v soutěži Eurovize mít měla. Na mě už je tam možná moc té diskotéky, ale věřím, že právě tohle se lidem líbit bude. 

Youtube / Web / Instagram

Novinky