Search
Close this search box.

Dnes večer nás čekají čtyři národní finále

Nemáte program na dnešní večer? Zajímá vás, kdo rozšíří řady letošních kandidátů na cenu Eurovize? Pak si rozhodně nenechte ujít další národní finále, která se dnes večer konají hned ve čtyřech zemích.

V 18:00 začíná volba na Ukrajině. V show Vidbir 2019 se utká šest soutěžních písní a vy můžete přímý přenos sledovat zde.

Dalším státem, který dnes zvolí svůj soutěžní song bude Maďarsko. Přímý přenos finále A Dal 2019 startuje na televizi Duna v 19:30 a uvidíme v něm osm soutěžících. Odkaz pro live stream najdete zde.

Eurovizijos Atranka je název národní volby v Litvě, kde se představí osm nejlepších. Napínavé klání můžete od 20:00 sledovat zde na televizi LTR.

Dnešní večer proběhne národní kolo také v Dánsku, kde na svou možnost vystoupit v Tel Avivu čeká deset finalistů. Přímý přenos Melodi Grand Prix 2019 startuje ve 20:00 na dánském programu DR TV. Sledujte zde.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera