Dnes večer nás čekají čtyři národní finále

Nemáte program na dnešní večer? Zajímá vás, kdo rozšíří řady letošních kandidátů na cenu Eurovize? Pak si rozhodně nenechte ujít další národní finále, která se dnes večer konají hned ve čtyřech zemích.

V 18:00 začíná volba na Ukrajině. V show Vidbir 2019 se utká šest soutěžních písní a vy můžete přímý přenos sledovat zde.

Dalším státem, který dnes zvolí svůj soutěžní song bude Maďarsko. Přímý přenos finále A Dal 2019 startuje na televizi Duna v 19:30 a uvidíme v něm osm soutěžících. Odkaz pro live stream najdete zde.

Eurovizijos Atranka je název národní volby v Litvě, kde se představí osm nejlepších. Napínavé klání můžete od 20:00 sledovat zde na televizi LTR.

Dnešní večer proběhne národní kolo také v Dánsku, kde na svou možnost vystoupit v Tel Avivu čeká deset finalistů. Přímý přenos Melodi Grand Prix 2019 startuje ve 20:00 na dánském programu DR TV. Sledujte zde.

DALŠÍ NOVINKY

Porota EC hodnotí UK

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí: James Newman – My Last Breath https://www.youtube.com/watch?v=6iS-lV909T4&feature=emb_title Andrea Savane Text písně je velmi dojemný, příběh k zamyšlení. Velká Británie mě letos příjemně překvapila, moderní pop, ale na nejvyšší příčky podle mého názoru mířit nebude. Dea I’d give you my last breath… Píseň je o nehynoucí lásce,

Eurovision: Europe Shine A Light na ČT art

Nejeden fanoušek Eurovize těžce nesl informaci o zrušení letošního ročníku Eurovision Song Contest. Malou náhradou za zrušený pořad má být Eurovision: Europe Shine A Light. Mimořádnou show bude vyrábět nizozemská televize a bude se vysílat napříč Evropou. Jak našemu webu exkluzivně potvrdila paní Kapounová. Česká televize se k pořadu připojí

AVROTROS odvysílá náhradní show

Nizozemská televize dnes potvrdila, že bude vyrábět náhradní show, jako alternativu za zrušenou Eurovizi 2020. Náhradní program se jmenuje Eurovision: Europe Shine A Light, bude takovým světlem naděje pro všechny fanoušky Eurovize. Pořad budou moderovat moderátoři zrušeného letošního ročníku. Show se bude vysílat 16. května a představí všech 41 písní

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn