Search
Close this search box.

Porota hodnotí řeckou písničku

Další na řadě v hodnocení naší poroty byla Stefania z Řecka.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Supergirl je přesně to, co mě na Eurovizi baví nejvíc - moderně znějící pop, kterej v sobě nese aspoň malý odkaz na kulturu země, ze který interpret pochází. Kdybych naslepo tipoval, jakej stát tenhle song reprezentuje, díky super hooku po refrénu bych to poznal celkem bezpečně.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Zajímavá kombinace orientálních prvků a klasického popu… Určitě jedna z povedenějších písniček letošního ročníku, ale přiznejme si, hodně tomu pomohl zajímavý videoklip. Pódiová stylizace to může celkem shodit, protože jestli se tam budou jen vrtět holky v šatičkách, tak ze Superg!rl může být SuperNUDA.

Helena Paparizou

Jano Winkler

Mladučká Stefania by rada dosiahla víťazstvo ktoré naposledy doniesla na grécky poloostrov v roku 2005 Helena Paparizou. Obe majú aj niečo spoločné.Obe sa narodili a žijú mimo Grécka a reprezentujú iba krajinu svojich predkov. Pre Stefaniu síce zložil pieseň hviezdny Dmitris Kontopoulos ktorého desiatka eurovíznych piesní sa umiestnila väčšinou v Top 10, no tentoraz nedosahuje parametre na predné priečky. Už banálny videoklip študentky , prvoplnovaný názov a celkový sound znejú obohrato .Dúfam že osloví minimálne najmladšiu vekovú kategóriu.

Dea

V deseti letech v The Voice Kids a v 17 letech zastupuje Řecko v Eurovizi. Klobouk dolů, Stefania má opravdu pěkně našlápnuto. A videoklip je taky hezký. Trochu mi bral pozornost při poslechu, protože mě hodně zaujal, takže písničku jsem si pouštěla vícekrát. Nejvíc mě bavily ty etnické prvky s beatem, to člověka nenechá v klidu. I když nejsem úplně cílovka Stefanie, tak rozhodně cením kvalitní provedení songu. Řecko potvrdilo Stefanii jako svého zástupce na Eurovizi 2021, jen nevím, jestli s touto písní nebo připraví novou. Každopádně si myslím, že by živé vystoupení Superg!rl bylo kvalitní a zajímavé jak na poslech, tak na podívanou.

Tereza Holubová

Stefania má na sedmnáctiletou dívenku opravdu vyspělý hlas. Píseň SUPERG!RL je chytlavá, videoklip není špatný, ale myslím si, že zaujme spíše mladší diváky. Jsem si ale jistá, že Stefania má velkou šanci uspět. Je nejen krásná, ale pěvecky opravdu nadaná. Otázkou je, jak by dokázala píseň podat v živém vstupu.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Rytmická a melodická a vtipná píseň Supergirl pro 17 letou talentovanou dívku, která má vše před sebou.

Annabelle eurovision

Annabelle

SUPERG!RL: Já na Eurovizi mám ráda to, že se tam většinou objeví někdo, kdo je skutečně jiný a nejen jako osobnost, ale když i muzika něčím vyniká. Proto mě podobný popík jaký předvedla Stefania příliš nebaví. Musím ovšem vyzdvihnout profi videoklip a moderní zvuk, celkově mě to ale bohužel nijak nenadchlo.

George Hájek

Řecko nepřekvapilo letní hitovkou. Jižní melodie a super holka mě moc dohromady nejdou, ale pointu chápu. Ale super hrdinky můžu, na si dal někdo záležet:)

Novinky