Search
Close this search box.

Roxen z Rumunska hodnocení poroty EC

Máme tady další hodnocení, tentokrát je na řadě Roxen.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Trochu v téhle písničce cítím inspiraci loňským vítězem Eurovize. Teda, ne melodií, ale rozhodně stylem. A to by mohl být trochu problém. „Alcohol You“ je ale pěkná písnička, Roxen má úžasnou naléhavost v hlase a docela se těším, až ji uslyším zpívat naživo. Mohla by hodně příjemně překvapit.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Zajímavé, temné, tajemné, krásný talentovaný hlas. Zkrátka zajímavé a stojí za to si píseň poslechnout.

Jano Winkler

Tak toto je rumunská pieseň čo sa mi od umiestnení dua Paula Seling + Ovi opäť páči. Rumuni stále hľadajú čím zaujať eurovízne publikum. Preto sú aj ich piesne rôznorodé, ale takmer vždy nezostanú v zabudnutí či sa dostanú do finále alebo nie. Roxen zvláda svoj hlas bravúrne . Pokaľ to odspieva aj v Rotterdame ako v klipe predné priečky ju neminú.

Annabelle eurovision

Annabelle

Rumunsko, Roxen – Alcohol YOU: Zpěvačka má příjemnou barvu hlasu, nicméně mi přijde, že se opět jedná o velmi fádní píseň. Určitě použitelná rádiovka, není to ale můj šálek kávy. Každopádně věřím, že si najde své fanoušky.

George Hájek

Romantická píseň o tom jak je lehké se nechat opít láskou? Témat o lásce by se našlo, ale poslouchá se to hezky, příjemná barva hlasu zpěvačky se mi moc líbí.

Dea

Krásná barva hlasu, moc příjemná píseň. Když jsem si pouštěla živou verzi, tak mi předehra připomněla song Stay od Rihanny. Videoklip s písní potom trochu ve stylu Billie Eilish, ale i tak má svou unikátnost. Líbí se mi aranže, produkce, flow písničky, temnější nálada, vizáž Roxen a živé vystoupení mělo taky zajímavé provedení i po vizuální stránce. Nedivím se, že v Rumunsku dostalo Alcohol YOU maximum bodů. Revamp, ve kterém potom vypracovali vyvrcholení písně a její naléhavost se taky dost povedl. Za mě rozhodně palec nahoru, hodně se mi to líbí.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Ahaaaa tak a mám novou crush. Roxen má nádhernej hlas, navíc v songu odhaluje hned několik poloh, z nichž jedna je lepší než druhá. A druhá lepší než třetí. Za mě zatím jednoznačně nejlepší pomalej song letošního ročníku Eurovize.

Tereza Holubová

Rumunská zpěvačka Roxen mě bohužel nezaujala vůbec ničím. Píseň Alcohol you nemá absolutně melodii, videoklip je nudný od začátku do konce. Roxen má barvu hlasu, která je na první poslech líbivá, ale jsem přesvědčená, že kdybych poslouchala několikátou píseň v podání této zpěvačky, bude mě bolet hlava. Za mě tedy ne!

Novinky