Search
Close this search box.
Katerine Duska Eurovision

Porota hodnotí Řecko

Jak si vedla řecká písnička v hodnocení poroty Eurocontestu? Zde je odpověď.

Řecko – Katerine Duska – Better Love

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Krásný hlas, zajímavá scéna, ale mě osobně vůbec nezaujalo. 

Státní opera Praha

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Už jsem otrávená ze všech prazvláštních klipů. Čím více divnoty tam dáme, tím více to bude bavit.¨ Chápu, když to má nějakou symboliku na takové klipy jsem zvyklá třeba u Solange, Aurory a poslední dvě alba i u Beyoncé. Ale u Katerine netuším ani jeden důvod proč…
Hlasově bez debat, barva mě velmi baví a píseň je vlastně taky fajn.

Instagram / Facebook

Annabelle eurovision

Annabelle

Řecko je děsně vykradený, melodicky naprosto neoriginální. Trochu to dohání netradiční videoklip, ale ani tak mě to vlastně nepobavilo, bohužel..Na druhou stranu, má zpěvačka krásný hlas a pustila jsem si i jiné písničky, které mě zaujaly mnohem více…

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Okamžitě jsem si všiml dobře rozpoznatelného hlasu, který zpěvačka má. To je vždy velmi dobře. Může zaznít v dobré nebo špatné písni, ale vždy ten hlas člověk pozná. Tohle je ovšem případ té dobré písničky a podle mého názoru ideální do takové soutěže. Začíná se objevovat víc a víc takových věcí, takže to ve finále možná opravdu nebude jednoduché vybrat jasného vítěze.

Youtube / Web / Instagram

Vítek Havliš

Wau… To je super! Katerine skvěle zpívá, má parádní hlas, něco mezi Jess Glynne nebo Joanou Zimmer. Písnička mě neskutečně baví a konečně nemám pocit, že jsme se zastavili v 90. letech. Za mě další horký favorit na finále, no – možná i na vítězství.

Youtube / Instagram / Facebook

Helena Paparizou

Ján Winkler

Od začiatku piesne som si nevedel zvyknúť na éterický hlas Katerine Duska. No s prvým refrénom sa to pozitívne zmenilo. A pieseň sa mi veľmi zapáčila. Silný hlboký neokukaný hlas dáva piesni úplne inú dimenziu. Je to potenciálny eurovízny hit a môže Grécku priniesť pekné umiestnenie. A vôbec neznie grécky ako v mnohých ich eurovíznych piesňach. Či dosiahne víťazstvo ako v roku 2005 Helena Paparizou je v tejto chvíli predčasná úvaha. Už teraz sa teším na živé vystúpenie.

Novinky