EC porota hodnotí Švýcarsko

Mezi favoriti letošního ročníku patří Luca Hänni. Co na jeho píseň říká naše porota?

Luca Hänni – She Got Me

Ján Winkler

Krajina prvej víťazky Eurovízie Lys Assia príjemne prekvapila výberom piesne i interpreta.
Luca je skvelý tanečník a pieseň nás vtiahne tanečný parket. Trošku Enrique Iglesias , určite zaujme hlavne mladšiu časť ženského pohlavia. Rád by som si ju vypočul aj v španielštine. Myslím že roztancuje aj celú halu v Tel Avive. Švajčiarsko by mohlo byť tento rok dosť vysoko v rebríčku.

Annabelle eurovision

Annabelle

Jeeee Luca Hanni je nejen sympaťák, ale skladba je super, moderní, krásnej zvuk, tohle jsem si pustila dokonce několikrát:)) Švýcarsku bych to klidně přála:)

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Olšák Oliver Eurovize

Mirek Oliver

Jednoduše skvělé po všech stránkách. Myslím, že tohle je zatím jeden z mála hitů a velkých favoritů letošní Eurovize. Výborně složenou skladbu, která má tah na branku, doplňuje profesionáoní videoklip. Tomuto se asi nedá co vytknout.

Youtube / Web / Instagram

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

She got me, ale já říkám He got me. To je super song, můj šálek kávy, za mě ano, doufám, že zaujme i eurovizní fanoušky.

Státní opera Praha

Vítek Havliš

Jsem strašně rád, že alespoň některé státy pochopily, že nemusí do ESC v roce 2019 posílat jenom ubrečené, smutné melodie, nebo hloupě zaranžované diskotéky. Švýcarský zástupce Luca Hänni bude mít v letošní konkurenci navrch nejenom tím, jak tancuje a zpívá, ale bezesporu i svým zjevem. Na tohle vystoupení se strašně těším. Písnička mě baví a líbí se mi i taneční odkazy na Michaela Jacksona.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová

EvaBurešová

Umělce zřejmě přestalo bavit psát refrény 🙂 Jsme opět u toho, Jason Derulo má evidetně velký vliv na naše mladé umělce. Jen mi je stále pořád líto, že zatím z výběru písní letošní Eurovize je opravdu málo zpěváků, kteří by měli vlastní rukopis. Buď jsme zaseklí v roce 2000 nebo máme rádi Lady Gagu a Jasona Derula 🙂 Což neznamená, že Luca nebude mít uspěch, naopak.

Instagram / Facebook

DALŠÍ NOVINKY

Porota EC hodnotí Estonsko

Estonsko měl letos na Eurovizi reprezentovat Uku Suviste s písní – What Love Is . Jeho písničku hodnotila i naše porota. Jano Winkler Estónci neprišli tento rok s ničím svetoborným. Ďalšia pieseň ktorá ako rýchlo prišla aj odíde. Aby Uku zaujal tak ako napr. v Lisabone Elina Nechayeva bude musieť urobiť

Jak dopadla Natalie Gordienko u naší poroty?

Porota EuroContestu hodnotí Natalii Gordienko z Moldavska. Vítek Havliš Prison je vlastně docela hezká písnička. Ale to je tak nějak všechno. Jestli jsem nikdy neměl problém vymyslet, co k nějakému songu říct, tak tohle je snad poprvé. Takhle nějak si představuju zástupce kategorie „nenadchne – neurazí“. Jediné, co mě napadá,

Porota hodnotí Damira z Chorvatska

Hvězdná porota EuroContestu hodnotí Damir Kedžo – Divlji Vjetre Annabelle Damir Kedžo- Příšernáááá nuda! Ale jakože ultra nuda. Nemůžu najít nic, co bych pochválila a tudíž hodnotím celek jedním slovem NUDA! Jano Winkler Potešilo ma že sa Chorváti opäť vrátili na Eurovíziu k interpretácií piesne v rodnom jazyku. Piesňam a

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn