Search
Close this search box.

Porota hodnotí Maltu

Kateřina Šimková

Za mě průměr. Emma Muscat mě, bohužel, extra nezaujala. Písní na toto téma jsem slyšela nespočet, věřím, že má píseň nést nějaké poselství, kterému jsem v tomto podání nevěřila. Nedošla ke mě ta zpráva, která měla.

Annabelle

Já nevím jak Vy, ale osobně jsem takových písniček už naprosto přejedená. Zní to opět jako tisíce jiných skladeb, které jsem už slyšela. Zpěvačka vypadá jako z továrny na Barbie a komparz do klipu: Stará paní, Asiat, Afroameričan, plus size modelka a gay, nebo transgender, mi přijde jako cílově vybraný stylem „abych se zavděčila všem“. Motivační textík samozřejmě nesmí chybět 😀 Na mě to tedy nezabralo a celé to na můj vkus působí strašně nuceně.

Boris Carloff

Jedna z těch klasických “ Euro “ věcí. Všechno je dobře. A taky nic jinak. Pro mě jedním uchem dovnitř druhým ven.

Ján Winkler

Emma Muscat- maltská speváčka u ktorej sa predpokladá že by mohla získať veľkú podporu a hlasy najmä z Talianska. Speváčka a modelka s výzorom bábiky a veľavravným textom Som čo som. Prepracovaný song severoeurópskeho autorského teamu do ktorého prispela aj samotná Emma je nezameniteľný. Len badať že najmä švédsky europop už stráca na údernosti spred predošlých rokov kedy sa mu na Eurovízii výrazne darilo.

Denis Sopko

Nuda. Skladba, ktorú už väčšina z nás počula v živote stokrát. Malta tento rok nepriniesla nič, čo by stálo za väčšiu pozornosť. Priemerný, ba až podpriemerný song, ktorého hlavného myšlienka už bola prezentovaná hádam všade, len podčiarkol frašku maltského národného finále. Vokálne je na tom Emma veľmi slušne. Bohužiaľ, song celý dojem ničí. V prvej polovici sa nudím a v druhej rozmýšľam, či náhodou nepočúvam pieseň z filmu Camp Rock od Disney.

Novinky