Porota hodnotí Itálii

Annabelle

Budu opět výjimečně kritická 😀 Ale další skladba, která zní jako tisíce dalších. Taková hudba mi evokuje znělky k telenovelám, nebo bych ji použila jako prostřih k dojemným scénám v reality show, jako píseň do Eurovize mi to ale přijde slabé.

Ján Winkler

Taliančinu na Eurovízii vždy rád privítam. Symbolizuje mi to piesňový festival, možno aj vďaka San Remu – najstaršej súťaži v Európe. Po troch rokoch od víťazstva v San Reme sa rozhodol súťažiť Mahmood opäť. Snáď to spôsobil aj úspech v Tel Avive a druhé miesto.Tento rok vystúpil ako duo s Blancom a opäť víťazstvo v San Reme s možnosťou súťažiť v Turíne. Hlasy oboch spevákov prirodzene ladia , falzety nútia zahĺbiť sa piesne. A pomáha tomu aj typicky taliansky chraplák Blanca v niektorých pasážach. Či to bude tento rok talianske double po vlaňajšom víťazstve Maneskin uvidíme v polovici mája. Rozhodne patria medzi horúcich favoritov na víťazstvo.

Boris Carloff

Znám-Podle mě se tohle dostane hrozně vysoko, ale je to totálně sladké jak cukrkandl a vždycky, když to slyším vzpomenu si na Erose Ramazzotiho. Asi je všechno na tom dobře. Ale oproti Maneskin hrozně nekonfliktní a vypočítané. Fandit nebudu.

Kateřina Šimková

*Pro italské písničky a italštinu obecně mám slabost. Ale u Brividi ke mě nedošla ta emoce, kterou jsem očekávala. V některých částech se mi nelíbí, že hlasy až splývají. Vše sice ladí, jak má, ale něco mi chybí. Je to škoda, v první minutě jsem byla chycena a plná očekávání, která se nenaplnila.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko