Search
Close this search box.

Porota hodnotí Itálii

Annabelle eurovision

Annabelle

Budu opět výjimečně kritická 😀 Ale další skladba, která zní jako tisíce dalších. Taková hudba mi evokuje znělky k telenovelám, nebo bych ji použila jako prostřih k dojemným scénám v reality show, jako píseň do Eurovize mi to ale přijde slabé.

Ján Winkler

Taliančinu na Eurovízii vždy rád privítam. Symbolizuje mi to piesňový festival, možno aj vďaka San Remu – najstaršej súťaži v Európe. Po troch rokoch od víťazstva v San Reme sa rozhodol súťažiť Mahmood opäť. Snáď to spôsobil aj úspech v Tel Avive a druhé miesto.Tento rok vystúpil ako duo s Blancom a opäť víťazstvo v San Reme s možnosťou súťažiť v Turíne. Hlasy oboch spevákov prirodzene ladia , falzety nútia zahĺbiť sa piesne. A pomáha tomu aj typicky taliansky chraplák Blanca v niektorých pasážach. Či to bude tento rok talianske double po vlaňajšom víťazstve Maneskin uvidíme v polovici mája. Rozhodne patria medzi horúcich favoritov na víťazstvo.

Boris Carloff

Znám-Podle mě se tohle dostane hrozně vysoko, ale je to totálně sladké jak cukrkandl a vždycky, když to slyším vzpomenu si na Erose Ramazzotiho. Asi je všechno na tom dobře. Ale oproti Maneskin hrozně nekonfliktní a vypočítané. Fandit nebudu.

Kateřina Šimková

*Pro italské písničky a italštinu obecně mám slabost. Ale u Brividi ke mě nedošla ta emoce, kterou jsem očekávala. V některých částech se mi nelíbí, že hlasy až splývají. Vše sice ladí, jak má, ale něco mi chybí. Je to škoda, v první minutě jsem byla chycena a plná očekávání, která se nenaplnila.

Novinky