Search
Close this search box.

Porota hodnotí Finsko

carloff Boris

Boris Carloff

Rasmus samozřejmě znám. Vždycky jsem měl radši Him, kteří jsou moji kámoši, ale celkově mám finský rock rád. Tohle je teda daleko víc popíček než rock, zpěvák už nám trochu sešel, ale furt je to vlastně OK. Alespoň je to jiné než ty eurovizní divy s vlajícími vlasy.

Annabelle

Je o mě známo, že rocková hudba prostě není můj šálek čaje. A ani Jezebel ze mě bohužel neudělali fanynku tohoto žánru. Písnička nudná a nemyslím si, že by měla šanci na výhru.

Ján Winkler

Fíni debutovali na Eurovízii už pre 60 rokmi. Za tú dobu vyhrali iba raz vďaka skupine Lordi v roku 2006. Odvtedy bez výrazného umiestnenia . Buď nepostup do finále alebo spodné priečky vo finále. Vlani vďaka hardcorovej skupine Blind Channel dosiahli pekné 6 miesto. Aj to bol možno dôvod aby skupinu poslali súťažiť aj tento rok. A vybrali dobre . The Rasmus je asi najväčšou a najznámejšou medzinárodnou hviezdou ktorá bude v Turíne súťažiť. Zaujmú na prvé počutie a to je znamenie že by to mohlo byť aj v prípade hlasovania od množstva divákov. Žeby čierny kôň 66 ročníka ESC ?

Kateřina Šimková

The Rasmus mě dostávali do kolen už před lety. U písně Jezebel tomu není jinak. Hlas Lauriho poznám už v prvním tónu, jeho zabarvení považuji za jedno z nejzajímavějších současné hudební scény. The Rasmus si drží stále svůj styl, který mě baví. Z hudby cítím neskutečnou energii a dynamičnost, která mě pohltila a nepustila až do konce.

Novinky