Porota hodnotí Gruzii

Annabelle

U Gruzie mám dojem, že je to hodně postavené na vizuálu videoklipu. Dokud jsem si píseň pouštěla s obrazem, celkem mě bavila, bez něj už ale méně. Jsem zvědavá, jak pojmou živé vystoupení a zda se jim povede udržet energii.

Boris Carloff

Haha naprosto ulítlý mix funku s elektronikou, co zní jak mix Dee-lite se stereo MCs a nějakými US3. Doposlechl jsem do konce a asi to bude moje guilty pleasure

Kateřina Šimková

Jelikož mě cirkusové prostředí děsí, tak nebudu jistě cílovka Cirkus Mirkus, již v prvních vteřinách jsem tušila, že mě videoklip bude trochu děsit. Soustředila jsem se tedy především na hudbu. Bohužel, ani hudebně mě skladba Lock me in nezaujala a nebavila.

Ján Winkler

Gruzínsko je na Eurovízii od roku 2007. No okrem deviateho miesta Sofie v roku 2010 veľa vody nenamútili. Posledných päť rokov sú bez finále a uletená pieseň zoskupenia Circus Mircus to zrejme nevylepší. Pieseň je síce originálna no neustále opakovanie Take Me To, Right Now a Lock Me začína byť už otravné. Podobne výstredne sa prezentoval v roku 2012 Rambo Amadeus z Čiernej Hory a skončil iba v semifinále.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko