Search
Close this search box.

Porota hodnotí Gruzii

Annabelle eurovision

Annabelle

U Gruzie mám dojem, že je to hodně postavené na vizuálu videoklipu. Dokud jsem si píseň pouštěla s obrazem, celkem mě bavila, bez něj už ale méně. Jsem zvědavá, jak pojmou živé vystoupení a zda se jim povede udržet energii.

Boris Carloff

Haha naprosto ulítlý mix funku s elektronikou, co zní jak mix Dee-lite se stereo MCs a nějakými US3. Doposlechl jsem do konce a asi to bude moje guilty pleasure

Kateřina Šimková

Jelikož mě cirkusové prostředí děsí, tak nebudu jistě cílovka Cirkus Mirkus, již v prvních vteřinách jsem tušila, že mě videoklip bude trochu děsit. Soustředila jsem se tedy především na hudbu. Bohužel, ani hudebně mě skladba Lock me in nezaujala a nebavila.

Ján Winkler

Gruzínsko je na Eurovízii od roku 2007. No okrem deviateho miesta Sofie v roku 2010 veľa vody nenamútili. Posledných päť rokov sú bez finále a uletená pieseň zoskupenia Circus Mircus to zrejme nevylepší. Pieseň je síce originálna no neustále opakovanie Take Me To, Right Now a Lock Me začína byť už otravné. Podobne výstredne sa prezentoval v roku 2012 Rambo Amadeus z Čiernej Hory a skončil iba v semifinále.

Novinky