Search
Close this search box.

Porota hodnotí Španělsko

carloff Boris

Boris Carloff

Latino rytmy , vášeň, emoce. Alespoň to není asi tak ploché jak Rakousko. Představuju si to jako úvodní píseň nějakou kolumbijskou nebo argentinskou telenovelu o sto dílech. A takový to má umělecký účinek. Je to přesně ten typ písně, co se může dostat velmi daleko. A co na Eurovizi nemám rád.

Annabelle

Jako fanoušek taneční hudby oceňuji chytlavé rytmy, zároveň ale opět lehce postrádám originalitu. Taková tuctovka, ale slečna Chanel je každopádně sexy, tak třeba uhrane porotu právě svým vzhledem a ladnými pohyby:))

Kateřina Šimková

Od Španělska jsem očekávala hudbu plnou života. A Chanel se SloMo mě nezklamala. Píseň je plná energie a sexappealu. Věřím, že při živém vystoupení to bude pořádná show.

Ján Winkler

Typická prvoplánová pieseň na efekt- upútať za každú cenu. Ale to sa od španielsko kubánskej interpretky dalo čakať. Zaujme viac tanec ako spev. Ten je nevýrazný no vokalistky ho určite zachránia pretože pri temperamentnom pohybe počas celej piesne by to kvalitne neodspievala. Donekonečna opakovanie hlások – to už bolo v mnohých piesňach , hudobný prínos z môjho pohľadu žiadny. Popri tanci v klipe ešte aj spievanie v daždi.To už španieli mali . V 2014 Ruth Lorenzo spievala Dancing in the Rain. Ale to bol na rozdiel od Chanel kvalitný výkon a spev. Ruth skončila desiata, čo je najlepšie umiestnenie Španielska za poslednú dekádu. Ináč umiestnenia na konci súťaže. Ani po polstoročnici to na víťazstvo nevyzerá. Ale možno sa mýlim. Výzorom Chanel rozhodne zapôsobí na mužskú časť publika

Rufat Mammadov

Po loňském neúspěchu se Španělsko rozhodlo změnit úsilí a investovat více peněz, času a talentu do Eurovize a vyplatilo se. Za zmínku stojí, že samotný národní výběr obsahoval velmi silné písně, které by letos mohly Španělsko velmi dobře reprezentovat, ale já osobně velmi rád, že vyhrál „Chanel“.

Vzhledem k tomu, že se tento rok skládá převážně z balad a kýčových písní, optimistická popová píseň s obrovským latino vlivem je třešničkou na dortu, aby přijala taneční horečku – jeden z hlavních atributů Eurovize.

Samotná skladba – je velmi dobře udělaná. Působí jako hotový výrobek vysoké kvality, což není překvapením. Tým, který pracoval na této konkrétní písni, také spolupracoval s dalšími megahvězdami.

Chanel se také ukázala jako dobrá tanečnice a zpěvačka tím, že si získala srdce svým úžasným výkonem na festivalu Beladorn.

Navzdory všem kontroverzím věřím, že tato píseň má potenciál jít stejnou cestou, možná s méně jasným koncem, jako píseň Eleni Foureira „Fuego“ v roce 2018. A pokud ne, jsem si jistý, že stále získá lepší pozici než loni.

Novinky