Search
Close this search box.

Lotyšsko v hodnocení poroty

Dnes si naše porota posvítila na Lotyšsko.

Lotyšsko: Carousel – That Night

Andrea Savane

Těžko hodnotit písně různých stylů. Tato dáma má silný hlas, krásnou píseň, ale podle mně se na Eurovizi nehodí.

Mirek Olšák

Příjemná, klidná věc. Když už nebudu vědět, co bych si v autě poslechl, rád si pustím třeba tohle. Myslím si ale, že do soutěže jako je Eurovize měli zvolit něco rázného, nebo naopak srdcervoucího. Obávám se, že kapela nedokáže naladit na svoji vlnu dostatek evropského publika, aby z toho dokázala vytěžit nějaké lepší umístění.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová

Milá pohodička. Přijemná hudba, hlas mě tolik nebavil a místy už nudil.

Dokážu si představit pěkných pár coveru, ta píseň totiž opravdu není špatná a své kouzlo má.

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Vždycky mám obrovskou radost, když je některá z písniček na Eurovizi jiná než ty ostatní. Jasně, song Lotyšska není nic extra světoborného a nového, ale poslouchá se to docela příjemně. Hlavně někdo, kdo konečně zpívá a neřve! Škoda, že se nedostavil trochu výraznější refrén. Takhle to začne dost brzy nudit.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle

Carousele That night, moc hezká věc. Zpěvačka má příjemný hlas a píseň je moc hezká a něžná… 

Facebook / Youtube / Instagram

Ján Winkler

Kaviarnička vo francúzskom prístave kde hrá na počúvanie príjemná barová kapela. Tak na mňa zapôsobila po prvom počutí pieseň indie popovej skupiny Carousel. A nevadilo by keby bola spievaná po francúzsky. Kaviareň nie je veľké eurovízne pódium mám pocit že si na ňom bude s námahou hľadať svoje miesto lotyšský zástupca . Tak ako posledných desať rokov keď iba dvakrát postúpili Lotyši do finále . A v oboch prípadoch vďaka speváčke Aminate . Raz ako interpetke vo Viedni 2015 a o rok neskôr keď zložla eurovíznu pieseň pre Justsa.

Novinky

Polsko 2024: Luna „The Tower“

Polská veřejnoprávní televize TVP dnes oznámila, že jejich reprezentantkou na Eurovizi v Malmö, bude zpěvačka Luna. Polsko letos využilo interní