Search
Close this search box.

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska.

Tereza Holubová

Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu originální a to se cení. Proto tleskám a děkuji za zážitek!

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Jedinej interpret krom našeho Bena, kterýho jsem už znal před Eurocontestem. Little Big mám hrozně rád, jejich taneční kreace, geniální klipy (Go Bananas a Big Dick jsou nejdál) a obličeje bez záchvěhu emocí bych mohl hltat od rána do večera. U eurovizního songu byli, zdá se, trošku opatrnější, než bejvaj normálně, pořád se ale jedná skvělou věc, za mě společně s Islandem a Litvou jasná Top 3.

Dea

Ujetý, vtipný, chytlavý. To byly myšlenky, co mě napadly, když jsem písničku slyšela poprvé. Little Big jsou známí svými písněmi, ve kterých je humor a satira. I UNO zjevně tvořili se vtipem, parodií a kontroverzí. Pěkně do konceptu zapadají i retro prvky, výrazy nebo taneční prvky. Při prvním poslechu mi song připomněl Barbie Girl od skupiny Aqua. Uno má skvělou sledovanost i poslechovost a nedivím se. Je to tak promyšleně ujetý, až je to chytlavý.

George Hájek

Na Little Big jsem se těšil ze všeho nejvíc. Poslední dobou jedou stejnou vlnu co singl , to hit. Drží si svojí vysokou úroveň a dokáži si udělat srandu ze všeho. Srdcovka, poslouchám tuhle kapelu skoro pořád, nejvíc v autě a skvěle se na to paří. A Uno je super zábavná a jako vždy nechybí taneček. Že by první místo ? Uvidíme:)

Annabelle eurovision

Annabelle

Rusko Litle Big - UNO: Jako velká fanynka už mám samozřejmě UNO dávno na mém mixu do auta! Miluju tyhle exoty a každá jejich věc je pecka! Škoda, že se nedozvíme, jak by dopadli u poroty, jelikož za mě samozřejmě favorité!

Jano Winkler

Čakal som všeličo ale že práve Little Big bude reprezentovať Rusko na ESC 2020 ma teda nenapadlo ani vo sne. Opäť som sa presvedčil že Rusi urobia pre titul všetko len aby opäť mohli privítať Eurovíziu na svojej pôde. Ubehol totiž už tucet rokov od zatiaľ jediného víťazstva Dima Bilana a to je trochu málo pre krajinu v ktorej je víťazstvo veľkou prestížou. Absolútny happy song rozveselí, rozosmeje, prinesie pozitívnu náladu. A možno aj eurovízny triumf.

Andrea Savane

Andrea Savane

hudba bez hranic.... ruská kapela zpívá anglicky, španělsky v retro stylu 70. let. Bláznovina, ale třeba se bude líbit. Každopádně nesplývají a každý si je zapamatuje.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Eurovizní song, o kterém všichni mluví… 70 milionů zhlédnutí… A vlastně tomu rozumím, protože jsem se letos ještě u žádného soutěžního songu tak nepobavil. Neskutečná blbost, která by ale měla velkou šanci na úspěch. Sice je to furt dokola to samý, ale i tak mě to baví… A zakončení klipu nemá chybu

Novinky