Známe moderátory letošní Eurovize

Petr

Nizozemská televize představila moderátory Eurovision Song Contest 2020.

Eurovize v Rotterdamu bude mít tři průvodce. O moderování celé akce se postarají Chantal Janzen, Edsilia Rombley a Jan Smit. Chantal patří mezi oblíbené herečky a moderátorky. Edsilia je zpěvačka a také bývala reprezentantka Nizozemska na Eurovizi. Mezi známé a poupární zpěváky v Nizozemsku patří také Jan.

Sietse Baker prohlásil, že se organizátoři snažili najít výrazné osobnosti, které dokážou oslovit celou Evropu. Jednou z podmínek byla profesionalita a tou všichni vynikají.

Jan Smit v minulosti spolukomentoval Eurovision Song Contest a podílel se také na výběru interpreta.

Edsilia Rombley patří mezi oblíbené zpěvačky. Čeští diváci si ji můžou pamatovat z Eurovize 2007, kdy se naše země poprvé připojila k hudební soutěži Eurovize. V roce 2007 zůstaly finálové dveře zavřené jak Nizozemsku, tak také české republice.

Next Post

Prodej lístku začne 12.12.

Nizozemská televize dnes oznámila, že první vlna lístků půjde do prodeje 12.12. Fanoušci se dočkali, na vánoce si mohou udělat radost prostřednictvím lístků na Eurovision Song Contest. Přesně v pravé poledne 12.12 začne oficiální prodej vstupenek na Eurovision Song Contest 2020. Druhá vlna pak půjde do prodeje v lednu, třetí […]