Zítra budeme znát semifinálové soupeře

Petr

Zítra se ve Švédsku bude konat rozlosování do jednotlivých semifinálových kol. Česká republika bude znát své soupeře a také datum semifinále ve kterém bude bojovat. První semifinále se bude konat v úterý 10. května, druhé pak ve čtvrtek 12. května a velké finále můžete sledovat v sobotu 14. května. Všechny přenosy začínají vždy v 21:00.

Zítřejší rozlosování můžete sledovat v 11:15 prostřednictvím webu Eurovision.tv. Česko je v koši číslo 5. Náš web Vás samozřejmě bude informovat o výsledku.

Loni naše země bojovala ve druhém semifinále ve čtvrtek. Bohužel píseň Hope Never Dies v podání Marty Jandové a Václava Noida Bárty se do finále neprobojovala. Ale naše země si získala velkou pozornost v zahraničí.

Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Karel Gott, foto eurocontest.cz
Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Karel Gott, foto eurocontest.cz
Next Post

„Come Together“ slogan letošního ročníku Eurovize

Švédská veřejnoprávní televize SVT dnes zveřejnila logo a slogan letošního ročníku Eurovision Song Contest. Nadcházející ročník bude hostit Stockholm. Letošní logo se vrací k tradici z padesátých let, kdy Eurovize vznikla a hlavní myšlenkou byla jednota Evropy. Logo má symbolizovat pampelišku. Ta však funguje opačně, semena se slétnou na jedno […]