Začalo hlasování v INFEvision Video Contest 2022

Začalo hlasování v INFEvision Video Contest 2022

Jedna z největších soutěží fanclubů právě začala hledat svého vítěze pomocí diváckého a porotcovského hlasování. I vy máte tu šanci hlasovat pro vaše oblíbené skladby z letošního ročníku a tím dopomoci najít toho nejlepšího, kdo celou soutěž vyhraje!

INFORMACE K LETOŠNÍMU ROČNÍKU!

Letošní ročník se koná po vítězství Rumunska v minulém roce ve městě Temešvár. Letos se účastní i rekordní počet zemí a to 23. Mezi několika umělci najdeme i velmi známá jména a také obrovský výběr žánrů. Českou republiku reprezentuje Tome Prince a ZHIKO s písní Ghost In The Night.

Running order letošní INFE.

JAK PROBÍHÁ HLASOVÁNÍ?

Hlasování probíhá od dnešního dne do 8. 12, kdy se hlasování uzavře v 22:00 hodin. Po poslechu oficiální rekapitulace otevřte odkaz s hlasováním, kde vyberete dle vašeho úsudku 5 nejlepších soutěžních písní tohoto roku, aby byla zajištěna správnost výsledků, je také potřeba dodat svou mailovou adresu.

Oficiální rekapitulace všech soutěžních písní

ODKAZ K HLASOVÁNÍ

https://forms.gle/rDwuqJgfXXknTCHb9

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a ve čtvrtek. Tedy 7. a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.