Search
Close this search box.

Vymysli motto českých fanoušků Eurovize

Česká televize letos v srpnu prostřednictvím našeho facebooku oznámila, že bude pokračovat v účasti na hudební soutěži Eurovision Song Contest 2016. Česká televize se dlouho bránila návratu do soutěže, ale nakonec se rozhodla oslavit kulaté výročí aktivní účastí a udělala dobře. Česko na Eurovizi reprezentovala Marta Jandová a Václav Noid Bárta s písní Hope Never Dies. Pokud by hlasovali pouze televizní diváci, naše země by byla poprvé ve finále. Také odborní novináři dali Česko do první desítky.

Letos jsme se v rámci webu EuroContest.cz rozhodli, že je na čase České televizi ukázat naši podporu. Ale hlavně podporu českému zástupci. Vaším úkolem je vymyslet motto, slogan, heslo, slova podpory, které budou na dárku napsané. Text musí být v češtině měl by mít čtyři slova, maximum pět slov, ale raději se snažte vymyslet jen čtyři. Slogan by měl být neutrální, může to být podpora soutěže, nebo jen heslo. Může to být klidně pokračování Eurovision Song Contest … a vašich maximálně 5 slov v češtině. Návrhy piště buď do soukromých zpráv na facebooku Czech.Eurovision, nebo na email pekobi@eurocontest.cz (předmět: motto) nejpozději do půlnoci 3. ledna 2016. Vybraný slogan se objeví na dárku a autor dostane i malou pozornost.

Vítězný slogan bude umístěn na exkluzivní dárek, který věnujeme našemu zástupci na hudební soutěži Eurovize. Pozor nejedná se o dárek jen našeho webu, ale měl by být symbolem jednoty všech českých fanoušků soutěže Eurovision Song Contest. Věříme, že se podaří vyburcovat Vás všechny a ve velkém se zapojíte. Zatím Vám nemůžeme sdělit o jaký dárek půjde.

Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Karel Gott, foto eurocontest.cz
Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Karel Gott, foto eurocontest.cz

Novinky