Search
Close this search box.

Vyberte si hudbu na CD

Ne každého baví poslouchat rádio, mnohdy sice tvrdí, že nehrají stejnou skladbu dvakrát během dne, ale často to není pravda a vy máte za chvíli pocit, že posloucháte stále to samé. Chcete-li něco nového, potom si sestavte váš oblíbený hudební mix sami. Jak na to? Je to jednoduché, stačí si pořídit hudební CD od vašich oblíbených interpretů nebo skupin a ty potom namíchat tak, jak je rádi posloucháte. Vaše oblíbené interprety a jejich alba určitě najdete na FilmnaDVD.cz.

Dáváte-li přednost českým zpěvákům a zpěvačkám, určitě vás zaujme nové album Lucie Bílé s názvem Hana. Mnohonásobná česká slavice přichystala novou sbírku písní, které dávají vyniknout jejímu jedinečnému hlasu. V Čechách velmi populární zpěvačkou je také Ewa Farna, jejíž singl Mám boky jako skříň se již dlouho drží na předních příčkách hitparád českých rádií. Co se týká zpěváků, tak neustále sílí zájem o univerzální talenty, kterými jsou třeba Vojta Dyk nebo Ondřej Brzobohatý. Ti jsou známí nejen jako zpěváci, ale také herci a skladatelé a rozhodně nezapřou osobitý styl ve vlastní tvorbě.

Také hudební skupiny jsou velmi populární, poslechnete-li si raději pop, zkuste Mandrage, je-li libo raději něco tvrdšího, potom volte Kabát. Na FilmnaDVD.cz naleznete velký výběr audio CD. Vybírat zde můžete podle žánrů nebo si jednoduše vyhledat konkrétního interpreta či album. Ze zahraničních kapel jsou velmi populární legendární švédská skupina Abba, britští Beatles nebo Rolling Stones. Z nejnovějších objevů má spoustu fanoušků skupina Coldplay, která nedávno vydala nové album A Head Full Of Dreams. Fandíte-li zpěvačce Adele, máte šanci zakoupit si nyní na delší dobu poslední album s názvem 25. Zpěvačka se chce nyní věnovat rodině, takže nebude nějakou dobu koncertovat ani nahrávat. K dispozici je však celý zástup dalších interpretů, takže nebojte, budete mít co poslouchat.

Novinky