Slovinská senzace letošní Eurovize Joker Out míří do Prahy!

Slovinská senzace letošní Eurovize Joker Out míří do Prahy!

Joker Out Koncert Praha

Joker Out – nejžhavější kapela Shagadelic Rock’n’Rollu zařazená na seznam 100 Artist to Watch 2023 asociace IMPALA – přijíždí do Prahy.

Mladá slovinská skupina získává stále větší mezinárodní ohlas. Po své účasti v Eurovision Song Contest vyprodává jeden evropský koncert za druhým a je jedním z největších objevů soutěže.

Kapela vznikla už na základní škole jako projekt nadšených studentů. Pětičlenné uskupení (Bojan – zpěv, Kris – kytara, Jan – kytara, Nace – basa a Jure – bicí) si postupně vyvinulo svůj vlastní charakteristický zvuk kombinující energický rock a chytlavé melodie. V roce 2022 vydali své druhé album Demoni a v rámci tour k tomuto albu zahrají v největší slovinské aréně Stožice.

V roce 2023 se kapela představila v soutěži Eurovision Song Contest s písní Carpe Diem a ve velkém finále se umístila na dvacátém prvním místě. Carpe Diem se pak stala 3. nejposlouchanější skladbou letošní Eurovize. V současné době spolupracuje skupina s legendárním Elvisem Costello. Společně již natočili singl New Wave a jejich další skladba s názvem Indecent Notions se brzy dočká svého vydání.

Koncert organizuje Charmenko Czechia.

PRODEJ VSTUPENEK!

FB: https://www.facebook.com/jokerout
IG: https://www.instagram.com/joker_out_official/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCS-2Vn51sWlh645xhD1oiig
Web: https://jokeroutband.com

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.