Představujeme moderátory Eurovize 2019

Petr

Izraelská televize dnes představila hostitelskou čtveřici Eurovision Song Contest.

Nadcházející ročník Eurovize se bude konat v květnu v Tel Avivu. Izraelská televize představila moderátory téhle oblíbené hudební show. Bar Refaeli, Erez Tal, Assi Azar a Lucy Ayoub

Bar Refaeli

Světoznámá modelka, která má bohaté zkušenosti z moderováním. V Izraelské televizi moderovala mimo jiné soutěž X faktor. V roce 2012 dokonce vytvořila vlastní casting show.

Erez Tal

Má více jak 25 let zkušeností s moderováním různých pořadu. Některé z nich také produkoval. V Izraeli se nejvíce proslavil moderováním Big Brother.

Má více jak 25 let zkušeností s moderováním různých pořadu. Některé z nich také produkoval. V Izraeli se nejvíce proslavil moderováním Big Brother.

Assi Azar

Patří mezi nejoblíbenější moderátory v izraelských TV . Prakticky každá televize se momentálně o něj “pere”, aby moderoval právě u nich. Moderátor je také znám jako hostitel národního kola v Izraeli.

Lucy Ayoub

V Izraeli není příliš známou moderátorkou, přesto se o ní hovoří jako o talentu, který si získá diváky nejen doma u obrazovek.

Next Post

Známe norské účastníky

Norská veřejnoprávní televize NRK, představila svoje účastníky národního kola Eurovize 2019. Soutěžní píseň bude tradičně vybrána prostřednictvím Melodi Grand Prix 2019. Celkem 10 písní bude soutěžit v norském národním kole Eurovision Song Contest. To je naplánováno na 2. března 2019. První ročník téhle soutěže se konal již v roce 1960. […]