Search
Close this search box.

Porota hodnotí Velkou Británii

Annabelle eurovision

Annabelle

Od Velké Británie jsem přesně čekala takovou přehnanou slaďárnu :))) Sam Ryder má teda neskutečný rozsah a krásný hlas, čímž písničku pozvedl na jiný level. Velice se těším na živé vystoupení.

Kateřina Šimková

Jo, chlape, jo! Videoklip na mě dýchl atmosféru roku 2000, tak jako i skladba samotná. Pohodová a klidná muzika, kterou mám ráda. Sam Ryder na mě přenesl trochu dobré nostalgie, tím se odlišil , budu si ho pamatovat.

Boris Carloff

Typická dokonalá britská produkce s výborným zpěvákem, i vlastně dobrým klipem. Z nějakého důvodu si myslím, že se nedostane daleko, i když je to vlastně velmi dobré. Ale můžu se mýlit. Patří to určitě k lepším věcem v tomto ročníku.

Ján Winkler

Nádherná pieseň. Sam Ryder – môj tohtoročný favorit minimálne na TOP 3. Zo všetkých 40 piesní ma zaujala na prvé počutie najviac.Hviezda Tiktoku môže byť kľudne aj hviezdou Eurovíznou. Jeho vystúpenie na Eurovision in Concert ma presvedčilo že je to spevák na veľké štadióny. S takou ľahkosťou a prirodzenosťou ako ovládol AFAS Arénu v Amsterdame verím že ovládne aj Turín. Pieseň, ktorú by mohli mať bez problémov vo svojom repertoári aj Elton John, Queen či David Bowie. Pri Freddym a Davidovi žiaľ iba vízia. Hudobná veľmoc Anglicko by si konečne po katastrofálnych umiestneniach v posledných dvadsiatich rokoch /s výnimkou Jade Ewen v Moskve 2009/ víťazstvo zaslúžilo. Držím palce.

Rufat Mammadov

Velká Británie se na Eurovizi dívala se sarkastickou poznámkou, pres to že Velká Británie je v zemích BIG5, které se nemusí účastnit semifinále. To se však změnilo po loňském EPIC „0 points“ od Jury & Tele hlasování. Spojené království si konečně uvědomilo, že možná stojí brát Eurovizi trochu vážněji. 

Objevilo se mnoho zvěstí, kdo bude reprezentovat letošní Velkou Británii – od Jessie Jay po ABBA, nicméně Britové se rozhodli ukázat, že v jednoduchosti mohou najít krásu, a proto věřím, že si vybrali Sama Rydera, populárního zpěváka v Tik-Tok. 

Sama pisen – Silná britská balada s úžasným vokálem a kvalitní produkcí. Sam několikrát předvedl že jeho vokál je skutečně úžasny a rozhodně by letos dokázal zapůsobit na Jury a Tele hlasovani. 

Skladba je velmi jemná a věřím, že má velmi dobrý potenciál skončit v rádiové rotaci. Momentálně bookmakeři davaji UK do TOP 5 a já doufám, že to jim vyjde. Líbí se mi, jak píseň křičí „British audio quality“. Cítím v něm hudební vliv „The Beatles“, „Elthon John“ a mnoha dalších britských umělců. Dobrá práce UK. Věřím, že tento rok bude přechodem z nuly na hrdinu.

Novinky