Search
Close this search box.

Porota hodnotí srbskou píseň

Srbsko Eurovize 2019

Další na řade v hodnocení naší poroty bylo Srbsko.

Srbsko Nevena Božović – Kruna

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Pěkná zpěvačka s krásným hlasem a energií. Ovšem opět píseň tuctová, pěkná, ale ničím výrazně zajímavá, aby podle mě dovedla strhnout dav a zamířila k nejvyšším příčkám.

Státní opera Praha

Ján Winkler

Tretí krát sa na eurovízne pódium postaví Nevena Božovič. Najprv bola v detskej Eurovízii / 2007/, potom v roku 2013 ako členka tria Moje 3 a tento rok ako víťazka národného kola. Zaspieva klasickú balkánsku baladu ktorá sa nelíši nejakým bonusom od zabehnutých postupov. Srbské piesne majú ale eurovízni poslucháči radi. Mne sa páči aj kombinácia srbštiny s angličtinou.

Annabelle eurovision

Annabelle

Už jsem si zvykla na titul nemilosrdné kritičky a tak se pustím i do Srbska. Proč si vybírají věc, která nemá ani špetku originality? Já hrozně nemám ráda tzv. „vykrádačky“ a tohle je další nudná věc připomínající tisíce jiných stejných skladeb…

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Skladby tohoto typu jsme v soutěži zvyklí slýchávat. Trochu mi to připomnělo rok 2016 a píseň, s kterou tehdy reprezentovala Gabriela Gunčíková. V tomto případě mi nevadilo ani střídání rodného jazyka s angličtinou. Hudbu, zpěv a celkové vystoupení hodnotím také pozitivně.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Srbsko – Barva hlasu se mi moc líbí. Píseň si dokážu představit jako soundtrack k nějakému filmu.

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Začínám se bát ty odkazy na soutěžní songy otevírat. Nevena sice taky všem ukazuje, jak silný má hlas, ale líbí se mi alspoň ta naléhavost v jejím hlase. I když jí nerozumím, tak tipuju, že se kvůli něčemu, nebo někomu hrozně trápí. No, letos to diváci nebudou mít lehké. A jestli se naši Lake Malawi v týhle konkurenci nedostanou do finále, tak s Eurovizí končím.

Youtube / Instagram / Facebook

Novinky