Search
Close this search box.

Porota hodnotí Gruzii

Gruzie 2019 Oto Nemsadze

Dnes si naše porota posvítila na Gruzii.

Gruzie Oto Nemsadze – Sul tsin iare

Ján Winkler

Gruzínsko doteraz na ESC veľa vody nenamútilo. Iba dve deviate miesta. Prejav ich interpretov, vybrané piesne s národnou melodikou a ľudovými prvkami sú vzdialené od vkusu eurovízneho diváka.
Oto má zaujímavý hlas , ale jeho pieseň bude handicapovaná lebo len málokto bude rozumieť čo spieva, keď sa nerozhodne spievať v angličtine. A navyše pôsobil v domácom kole trochu staromódne a staticky na pódiu. Postup do finále by bol pre mňa veľkým prekvapením.

Eva Burešová

Eva Burešová

Gruzie – Wow !!! To je hlas panečku! A ten náboj! Bavilo mě to, velmi !

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

A zase řveme… Tentokrát na nás ale nekřičí hysterická ženská, ale chlap s drdolem na hlavě. Já fakt nevím, co se to letos urodilo. Jasně, ten chlap má silnej hlas, ale proč tak strašně řve celou dobu? Vždyť to se nedá ani poslouchat.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle Fárová

Annabelle

Oceňuji Gruzii za to, že zvolili rodnou řeč pro svojí reprezentaci, nerozumím jim samozřejmě ani slovo, nevím o čem je text, ale na můj vkus je projev zpěváka až patetický. 

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Trochu se bojím, že tato píseň nemá v Eurovizi co dělat. Hudba, text, projev bude pro mnohé Evropany rajská vesnice. Pro znalé tohoto stylu a hlavně textu to je možná velká pecka, ale myslím, že do soutěže měli vybrat něco jiného.

Youtube / Web / Instagram

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Dramatická píseň s atmosférou, ze začátku zajímavá, ale pak mě začala nudit. Na Gruzii jsem se těšila, ale letošní podání ve stylu Drákula mě bohužel nezaujalo.

Státní opera Praha

Novinky