Search
Close this search box.

Porota hodnotí slovinskou písničku

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Ana Soklič – Voda

 

Tereza Holubová

Slovinsko: Ana Soklič má zajímavou barvu hlasu, ale píseň o vodě mi připadá až zbytečně dramatická. Když už jsem asi po desáté slyšela slovo voda, měla jsem chuť píseň vypnout. Líbí se mi ale, že Anino podání písně se obešlo bez zbytečných efektů, tance či crazy kostýmů.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Klasická eurocontestová pomalá věc se snahou o epickej refrén s dlouhýma vysokýma tónama. Plusem budiž, že není dlouhá - tam, kde jsme všichni čekali, že přijde bridge, přijde konec, což je fajn. Zpěvačka Soklič má taky hrozně zajímavej hlas. Na závěr musím ještě vypíchnout samply kapající vody, při nichž zpěvačka vždycky udělá výraznej pohyb, to by mě nenapadlo!

Dea

Pro mě především nádherná podívaná. Světla, barvy, promítání na pozadí... Krásná atmosféra a za mě jedno z nej provedení. Ana má velmi pěkný silný hlas, který vyniká především v refrénu. Píseň působí dojemně, ale bohužel není chytlavá. Možná pomůže revamp pozvednout především sloky tak, aby song zaujal hned od začátku. Ana se údajně rozhodla předložit baladu pouze 4 dny před termínem, takže je dost možné, že k nějakým úpravám ještě dojde.

George Hájek

Slušné, hezké, příjemné. Sentimentální píseň, kterou si umím představit pod soundtrackem nějakého filmu. V Eurovizi asi úplně nezaboduje na prvních příčkách, ale určitě se není za co stydět. Přeji hodně úspěchů.

Vítek Havliš

Tohle je nudaaa… Klasická eurovizní uřvaná balada. Nechápu, proč některé země pořád dokola posílají do ESC tyhle šablonovité cajdáky. Teda, musím uznat, že Ana zpívá fakt hezky, ale nic to nemění na tom, že tohle mě nebaví. Navíc: než se dostane k prvnímu refrénu, tak nejspíš usnete.

Andrea Savane

Andrea Savane

Bože, Ana je tak krásná! A ten silný úžasný hlas! Procítěně zazpívaná píseň o vodě, o síle vody, pro mě energie Mumlavských vodopádů! Emoce se hrnou! Elegantní, čistá a silná balada v národním jazyce. Přeji Aně vysoké umístění. A vodu si ráda poslechnu každý den aspoň jednou.

Jano Winkler

Slovinci striedajú čiastkové úspechy postupom do finále s nepostupom už dlhodobo. Naposledy výraznejšie zabodovala Maja Keuc v Dusseldorfe 2011. Pozitívne na piesni je spev v rodnom jazyku s jemne zastretým hlasom Any. Ináč mi pripadá nezaujímavá . Z možnosti zaspania počas piesne ma preberie až výkrik v 2:45 min. Ale to je veľmi málo na zaujatie mnohých eurovíznych divákov.

Annabelle eurovision

Annabelle

Tak tohle velká nuda. Ani nevím moc jak to hodnotit. Unuděná táhlá melodie, tohle mě bohužel ani nerozhýbalo k tanci, ani nedojalo. Ačkoliv se zpěvačka snaží ze všech sil, silně postrádám emoce, kterou tato skladba nutně vyžaduje.