Porota hodnotí ruskou písničku

Porota Eurocontestu ve složení Eva Burešová, Andrea Savane, Annabelle, Vítek Havliš, Mirek Oliver a Ján Winkler,hodnotí píseň v podání Sergeje Lazareva.

Rusko Sergey Lazarev Scream

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

I scream yes! Krásná píseň, energie po celou dobu, pěkné doprovodné animace. Líbi se mi.

Státní opera Praha

Ján Winkler

Najočakávanejšia pieseň a spevák tohtoročnej Eurovízie. Sergej sa po svojom úspechu – neúspechu s tretím miestom v roku 2016 rozhodol opäť skúsiť šťastie . Tak ako naposledy aj teraz je pieseň vytvorená na víťazstvo. A keď nepríde bude znovu veľké sklamanie. Minulá pieseň mala veľmi dobre spracované pódiové spracovanie . To očakávam aj v tomto roku a beriem to ako samozrejmosť. Veď opäť ide do boja s tým istým autorským tímom. Pieseň je spevácky náročná a tu môže mať Sergej trochu problémy pri live vystúpení. Ale určite to na scéne rozbalí a podporí ho vokálna zostava v pozadí. Som veľmi zvedavý kde sa tento rok umiestni.

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Rusko – Rusko má rozhodně jednu s největších písní. Samozřejmě, je to vždy opravdu těžké soudit podle nahrávky. Zpěvákův hlas se mi uplně nelíbí, ale výšky má pěkné. V písni je silná energie.

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Asi nikdo si nepřeje vyhrát ESC víc než Rusko. A tak znovu posílají do soutěže osvědčeného Sergeye Lazareva. Problém je, že letos to je festivalová nuda. Nějaké hlasy to určitě přinese, ale u mě je to bez šance. Takových dramat už jsme v Eurovizi slyšeli tuny.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle eurovision

Annabelle

Rusko mi silně připomíná nějaký soundtrack k pohádce, třeba Frozen:)) Jako píseň na Eurovizi nevím, ale už samotný klip směřuje k jakési pohádkovosti, tam bych tu skladbu nechala.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Povedená skladba s velkou arandží. Okamžitě mi připomněla úspěšný seriál Hra o trůny. Skvělý pěvecký výkon již známého a úspěšného soutěžícího z minulých let. Letos by nejspíš rád obsadil příčku první a udělal si fajfku u ECS v diáři. Popravdě se ale trochu bojím, že ani letos se to nepovede, jelikož jsem tu pár lepším písní přece jen slyšel.

Youtube / Web / Instagram

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko