Search
Close this search box.

Porota hodnotí ruskou písničku

Porota Eurocontestu ve složení Eva Burešová, Andrea Savane, Annabelle, Vítek Havliš, Mirek Oliver a Ján Winkler,hodnotí píseň v podání Sergeje Lazareva.

Rusko Sergey Lazarev Scream

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

I scream yes! Krásná píseň, energie po celou dobu, pěkné doprovodné animace. Líbi se mi.

Státní opera Praha

Ján Winkler

Najočakávanejšia pieseň a spevák tohtoročnej Eurovízie. Sergej sa po svojom úspechu – neúspechu s tretím miestom v roku 2016 rozhodol opäť skúsiť šťastie . Tak ako naposledy aj teraz je pieseň vytvorená na víťazstvo. A keď nepríde bude znovu veľké sklamanie. Minulá pieseň mala veľmi dobre spracované pódiové spracovanie . To očakávam aj v tomto roku a beriem to ako samozrejmosť. Veď opäť ide do boja s tým istým autorským tímom. Pieseň je spevácky náročná a tu môže mať Sergej trochu problémy pri live vystúpení. Ale určite to na scéne rozbalí a podporí ho vokálna zostava v pozadí. Som veľmi zvedavý kde sa tento rok umiestni.

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Rusko – Rusko má rozhodně jednu s největších písní. Samozřejmě, je to vždy opravdu těžké soudit podle nahrávky. Zpěvákův hlas se mi uplně nelíbí, ale výšky má pěkné. V písni je silná energie.

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Asi nikdo si nepřeje vyhrát ESC víc než Rusko. A tak znovu posílají do soutěže osvědčeného Sergeye Lazareva. Problém je, že letos to je festivalová nuda. Nějaké hlasy to určitě přinese, ale u mě je to bez šance. Takových dramat už jsme v Eurovizi slyšeli tuny.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle eurovision

Annabelle

Rusko mi silně připomíná nějaký soundtrack k pohádce, třeba Frozen:)) Jako píseň na Eurovizi nevím, ale už samotný klip směřuje k jakési pohádkovosti, tam bych tu skladbu nechala.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Povedená skladba s velkou arandží. Okamžitě mi připomněla úspěšný seriál Hra o trůny. Skvělý pěvecký výkon již známého a úspěšného soutěžícího z minulých let. Letos by nejspíš rád obsadil příčku první a udělal si fajfku u ECS v diáři. Popravdě se ale trochu bojím, že ani letos se to nepovede, jelikož jsem tu pár lepším písní přece jen slyšel.

Youtube / Web / Instagram

Novinky